korona, konkurs miss polonia

i

Autor: pixabay.com

Miss Polski 2022 - WYNIKI. Kto zdobył koronę najpiękniejszej?

2022-07-17 23:05

Za nami finał 33. Narodowego Konkursu Piękności. O koronę i tytuł Miss Polski 2022 walczyły 24 kandydatki z różnych części naszego kraju. Kto został nową Miss Polski 2022? Komu wręczyła koronę Agata Wdowiak - Miss Polski 2021? Sprawdźcie wyniki tegorocznego konkursu piękności.

Miss Polski 2022 - WYNIKI. Kto zdobył koronę najpiękniejszej? Kim jest nowa Miss Polski 2022? Konkursy piękności są niesamowicie popularne, a kandydatki, które biorą w nich udział muszą wyróżniać się charakterem, ale także wyglądem. W tym roku odbyła się 33. edycja Narodowego Konkursu Piękności, podczas którego spośród 24. kandydatek, tylko jedna została tą najpiękniejszą! Koronę Miss Polski 2022 wręczyła swojej następczyni Agata Wdowiak, która rok temu triumfowała podczas konkursu. Kto zachwycił jury w tym roku? Wyniki są już znane, a finalistki Miss Polski 2022 walczyły nie tylko o tytuł, ale również o nagrody o łącznej wartości 200 tysięcy złotych oraz możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie.

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski i Miss Polonia - czym się różnią konkursy piękności?

Szybkie Pytania - Filip Lato

Miss Polski 2022 - kto wygrał? [WYNIKI]

Koronę najpiękniejszej Polki od Agaty Wdowiak odebrała Aleksandra Klepaczka. Oprócz niej wyróżnione zostały:

  • Miss Polski 2022 - Aleksandra Klepaczka
  • I wicemiss - Sylwia Stasińska
  • II wicemiss - Patrycja Krzywoń
  • III wicemiss - Natalia Konofalska
  • IV wicemiss - Aleksandra Gronowska
  • Miss Polski Widzów Telewizji Polsat 2022 - Patrycja Krzywoń

Aleksandra Klepaczka - kim jest Miss Polski 2022?

Najpiękniejszą Polką została 22-letnia Aleksandra Klepaczka z woj. łódzkiego. Miss Polski 2022 tańczyła w wielu lokalnych grupach tanecznych od tańca ludowego przez hip-hop, jazz, taniec nowoczesny, kończąc na tańcu mażoretkowym. W liceum była kapitanem drużyny PCK, z którą dzięki wygraniu etapu regionalnego a następnie wojewódzkiego miała zaszczyt reprezentować województwo łódzkie w ogólnopolskich zawodach w udzielaniu pierwszej pomocy. Jej największą pasją jest muzyka. Miss Polski 2022 potrafi grać na skrzypcach i gitarze, a umiejętności te rozwija grając i śpiewając w małym lokalnym zespole.

ZOBACZ TAKŻE: Aleksandra Klepaczka - kim jest Miss Polski 2022? To ona zdobyła koronę najpiękniejszej!

Sonda
Czy śledzisz konkursy Miss?