GWIAZDY

To do niej wzdychają fani "M jak miłość". Kim jest piękna Michalina Sosna?

2024-06-21 15:19

Michalina Sosna zaczęła zdobywać ogromną popularność dzięki roli Kamy w serialu "M jak miłość". Kim jest aktorka, która namieszała w życiu Marcina Chodakowskiego? Życie prywatne pięknej Michaliny Sosny budzi zainteresowanie internautów.

Jeśli jeszcze nie wiecie kim jest Michalina Sosna, szybko nadróbcie zaległości. Polska aktorka teatralna i telewizyjna, która bez żadnego ale zasłynęła z roli Kamy w serialu "M jak miłość". Michalina Sosna ma wykształcenie aktorskie i co ciekawe, zdążyła zgromadzić już na swoim koncie wiele osiągnięć. Jednym z nich jest dwukrotny występ na Międzynarodowym Festiwalu Szkół Filmowych i Teatralnych w Moskwie, gdzie nominowano ją do Głównej Nagrody Żeńskiej za rolę Małgorzaty w spektaklu "Z Różewicza dyplom". Oprócz tego cały czas gra w znanych polskich teatrach, a widzowie mogą kojarzyć ją z ról w serialach takich jak: "Przyjaciółki", "Hotel 52", "Na dobre i na złe", "Komisarz Alex", "Barwy szczęścia" i oczywiście z "M jak miłość". To jednak nie koniec. Sosnę można było oglądać także na wielkich ekranach w kinach w produkcjach takich jak "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" czy też "Planeta singli".

Michalina Sosna była uczestniczką 10. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", a wiosną 2020 roku prowadziła program "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Co jeszcze warto o niej wiedzieć?

Filmowe hity, które mogły nie powstać? Znachor, Iron Man i Titanic to nie wszystko | To Się Kręci #26

Michalina Sosna - wiek, wzrost

Ile lat ma Michalina Sosna? Aktorka urodziła się 13 maja 1989 roku w Tychach, więc jak łatwo można obliczyć ma 34 lata. Internauci poszukują także odpowiedzi na pytanie, ile wzrostu ma Michalina Sosna. To żadna tajemnica. Aktorka mierzy 173 cm wzrostu.

Michalina Sosna - mąż

Czy Michalina Sosna jest w związku? Do tej aktorki wzdycha wielu panów, dlatego nic dziwnego, że zastanawiają się czy jej serce jest już zajęte. Gdzieniegdzie gwiazda figuruje jako Michalina Sosna-Wilkońska, a podwójne nazwisko może sugerować, że ma męża. Aktorka chroni jednak swoją prywatność, dlatego na próżno szukać, kto jest wybrankiem jej serca.

Michalina Sosna - dzieci

Czy Michalina Sosna ma dzieci? Piękna aktorka we wrześniu 2021 roku została mamą. Właśnie wtedy zrobiła wyjątek i zdradziła, że została mamą Rozalii.

Michalina Sosna - M jak miłość

Kogo gra Michalina Sosna "M jak miłość"? Aktorka od 2023 roku wciela się w Kamę, która namieszała w życiu Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) i co ciekawe, przez ten wątek wielu widzów myślało nawet, że parę łączy coś nie tylko w serialu, ale i w rzeczywistości. Warto wiedzieć, że Michalina Sosna w 2017 roku dokładnie w 1280 odcinku "M jak miłość", zagrała panią Beatkę.

Michalina Sosna - Instagram

Michalina Sosna jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując jej imię i nazwisko, lub oficjalną nazwę konta @michalina_sosna.