Taniec z Gwiazdami - odcinek czwarty

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Produkcja Tańca z Gwiazdami mocno o nią walczyła. Znana artystka jednak wystąpi w nowej edycji?

2024-06-27 9:32

Taniec z Gwiazdami powróci z nową edycją najprawdopodobniej na jesień 2024. Teraz wyszło na jaw, że na parkiecie może pojawić się znana i lubiana artystka, która jak się okazuje wielokrotnie odmówiła produkcji udziału w tanecznym show. Czy ma szansę na kryształową kulę? Wiemy o kim mowa!

Czy właśnie poznaliśmy nazwisko pierwszej uczestniczki Tańca z Gwiazdami? Być może! Taniec z Gwiazdami to jeden z najpopularniejszych programów telewizji Polsat, który od lat cieszy się ogromną oglądalnością. Miniona, wiosenna edycja była naprawdę znakomita, a poziom taneczny uczestników na wysokim poziomie. Choć od początku faworytką do wygrania była Roksana Węgiel, która zawsze otrzymywała wysokie noty od jurorów, to kryształową kulę głosami widzów zdobyła Anita Sokołowska i jej partner Jacek Jeschke. Przed nami kolejna, w sumie już 15. edycja show, która najprawdopodobniej zawita na ekranach telewizorów jesienią tego roku. Czy pierwszą uczestniczką Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami będzie Majka Jeżowska? 64-latka wiele razy odmawiała udziału w show, jednak teraz postawiła sprawę jasno!

ZOBACZ TAKŻE: Szykuje się powrót duetu idealnego. Cezary Żak i Artur Barciś znów razem!

Anita i Jacek mieli kryzysy w "Tańcu z gwiazdami"

Majka Jeżowska w Tańcu z Gwiazdami

Są takie gwiazdy, które wielokrotnie odmawiały produkcji Tańca z Gwiazdami udziału w show. Tu nie chodzi tylko o Dodę, Paullę, Beatę Kozidrak czy Paulinę Smaszcz, ale także o Majkę Jeżowską, która przez wiele lat nie chciała walczyć o kryształową kulę. Teraz 64-latka zmieniła zdanie i ma ochotę pojawić się na parkiecie. Skąd to wiemy? To słowa artystki, które padły z jej ust podczas jednego z wywiadów na na gali magazynu "Businesswoman & Life", gdzie odebrała nagrodę za swoją twórczość i działalność w branży muzycznej. Redaktor ze Świata Gwiazd zadał wokalistce pytanie czego można jej życzyć, natomiast ona odpowiedziała że "zdrowia i dyscypliny", ponieważ zamierza wystąpić w Tańcu z Gwiazdami:

- Muszę się troszeczkę skupić na treningach dlatego, że zamierzam wystartować w "Tańcu z gwiazdami", więc powinnam naprawdę porządnie się przygotowywać (...) Mam ochotę. Do trzech razy sztuka. Odmawiałam już kilka razy. Im jestem starsza, tym myślę, że kiedyś trzeba to zrobić po prostu. Trzeba sprawdzić się (...). Zobaczymy, czy nie ulegnę kontuzji na pierwszym treningu. To jest pytanie - odpowiedziała Jeżowska podczas wywiadu.

Jesteście zaskoczeni deklaracją artystki?

ZOBACZ TAKŻE: Majka Jeżowska dostaje szokująco niską emeryturę! Padły mocne słowa o urzędnikach