Michał Wiśniewski i Ala Tracz

i

Autor: AKPA Michał Wiśniewski i Ala Tracz

Michał Wiśniewski i Ala Tracz jurorami w znanym programie. Ich głos będzie bardzo ważny!

2022-09-15 15:14

Michał Wiśniewski i Ala Tracz zasiądą na jednej kanapie i ocenią najmłodszych uczestników znanego i lubianego programu Telewizyjnej Dwójki. To między innymi od nich będzie zależeć, kto przejdzie do kolejnego etapu, a dokładniej do finału. O co chodzi? Sprawdźcie szczegóły.

Michał Wiśniewski i Ala Tracz jurorami w znanym programie? To połączenie może zaskoczyć wiele osób! Michał Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych muzyków w Polsce, który od 1994 roku aktywnie działa w tej branży. Właśnie w tym roku razem z Jackiem Łągwą założył zespół Ich Troje, a podczas tegorocznego lata byliśmy świadkami świętowania ich wspaniałego jubileuszu. Zespół obchodził 25-lecie swojej działalności, a wielu osobom wróciły wspomnienia z dawnych lat, związane z największymi hitami Ich Troje. Ala Tracz jest natomiast artystką młodego pokolenia. Nastolatka ma 12 lat, a Polska dowiedziała się o niej za sprawą trzeciej edycji The Voice Kids. Następnie Ala podczas specjalnej edycji Szansy na Sukces, została wybrana na reprezentantkę naszego kraju podczas Eurowizji Junior 2020. Choć nie wygrała konkursu to teraz sama wybierze osobę, która pojedzie na Eurowizję tak jak ona dwa lata temu!

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski i Ala Tracz w Szansie na Sukces

Michał Wiśniewski i Ala Tracz wybiorą kolejnego uczestnika Szansy na Sukces, który już niebawem powalczy w wielkim finale specjalnej edycji programu, o miano reprezentanta Polski na Eurowizji Junior 2022. Przypomnijmy, że Szansa na Sukces od kilku lat prowadzi preselekcje do konkursu i dzięki niemu została wyłoniona między innymi Ala Tracz, a także Sara James. W najbliższą niedzielę 18 września, kolejni uczestnicy będą prezentować swoje wokalne umiejętności. Kto znajdzie się w finale zależeć będzie od jurorów - Michała Wiśniewskiego, Ali Tracz, Idy Nowakowskiej i Marka Sierockiego. Zaskoczeni? Tydzień temu na kanapach zasiadała Viki Gabor i Lanberry.

Najnowszy odcinek Szansy na Sukces Eurowizja Junior 2022, już w niedzielę 18 września o godzinie 15:15 na antenie TVP2. Tego nie można przegapić!

Sonda
Eurowizja Junior 2022 - będziesz oglądać program?