Michał Szpak

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Michał Szpak w majtkach i butach na obcasie. Artysta chodził tak po szpitalu!

2023-10-18 9:48

Michał Szpak jest barwnym ptakiem naszego polskiego show biznesu. Artysta nie ukrywa tego, że uwielbia bawić się modą i często stawia na odważne stylizacje, które wyrażają to, co ma w sercu. Jego fani przyzwyczaili się do tego, że miewa szalone pomysły. Jednak jego najnowsza fotografia na Instagramie wzbudziła sporo podejrzeń.

Artysta podzielił się ze swoimi fanami zaskakującym kadrem ze szpitala, który wzbudził ogromne poruszenie. Choć przecież doskonale wiemy, że image Michała Szpaka, choć dla wielu kontrowersyjny, na stałe wpisał się już w codzienność artysty, to najnowszy kadr mocno zmartwił jego obserwatorów. 32-latek jest jedną z najbardziej barwnych postaci w polskim show biznesie. Jego charakterystyczne, długie włosy, ekstrawaganckie makijaże i zaskakujące kreacje nieustannie wywołują wiele emocji. Ten jednak nieustannie podkreśla, że nie zamierza dopasowywać się do narzuconych kanonów i najważniejsze jest dla niego bycie sobą. Artysta, od czasu swoich początków na scenie, określa się mianem kolorowego ptaka. Jego indywidualny styl i wizerunkowe eksperymenty sprawiają że Michał czuje się w show biznesie jak ryba w wodzie. Wokalista chętnie pozuje w zaskakujących strojach, które od razu przykuwają uwagę. Niestety, początkowe eksperymenty modowe nie każdemu przypadły do gustu. Długie, bujne włosy, pomalowane paznokcie oraz mnóstwo biżuterii na szyi i dłoniach sprawiły, że Maja Sablewska rzuciła w stronę Michała niewybredny komentarz i poprosiła go, aby zdjął błyskotki, które mogą odwracać uwagę podczas jego występu. Ten jednak nie przejmuje się krytyką i wprost przyznaje, że zamierza nadal wyrażać siebie.

Patricia Kazadi vs. HITY 1988. TA piosenka przypomniała o traumie

Michał Szpak - stylizacje

Choć Michał Szpak znany jest ze swoich odważnych i momentami kontrowersyjnych stylizacji, którymi szokuje część swoich odbiorców, to nikt nie spodziewał się, że 32-latek zapozuje na szpitalnym korytarzu niemal w samej bieliźnie i szpilkach. Jego look dopełnia maska wysadzana kamieniami i przezroczysta, szpitalna peleryna. Pragniemy Was jednak uspokoić. Artysta nie trafił do placówki ze względu na problemy zdrowotne. Najprawdopodobniej chodzi o nagrania do nowego teledysku, który już wkrótce ujrzy światło dzienne. Fani Michała nie ukrywają swojego podekscytowania i nie mogą już doczekać się tego, co dla nich szykuje.

Jakoś czułam, że chodzi o teledysk do Coco. Czekam

Dzieje się...zatem niezmiennie i cierpliwie czekamy

Nie mogę się doczekać!

Źródło: Michał Szpak w majtkach i butach na obcasie. Artysta chodził tak po szpitalu!