Marcin Czerwiński rozgrzał scenę hitem California. Na jego koncie są już DWA MILIONY!

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Marcin Czerwiński rozgrzał scenę hitem California. Na jego koncie są już DWA MILIONY!

Marcin Czerwiński rozgrzał scenę hitem California. Na jego koncie są już DWA MILIONY!

2023-01-30 11:08

Czerwiński uwielbia bawić się muzyką i właśnie to pokazał podczas 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Swoim hitem "California" rozgrzał scenę i zachęcił wszystkich do tańca. Co ciekawe, na jego konto zasiliło się o ponad DWA MILIONY, a wszystkim opadają szczęki! Czy to najlepszy hit 2023 roku?

Marcin Czerwiński na co dzień tworzy muzykę, obok której ciężko przejść obojętnie! Sam jest autorem tekstów swoich piosenek i krok po kroku robi wszystko, by osiągnąć sukces w branży muzycznej. Po raz pierwszy artysta dał się poznać wszystkim w programie Must Be The Music. Tylko Muzyka, a następnie widzowie Polsatu mogli oglądać go w programie Śpiewajmy Razem - All Together Now w roli jurora. Marcin Czerwiński jest też dobrze znany słuchaczom Radia SuperNova, którzy na naszej antenie mogą słuchać jego kawałków, które w mgnieniu oka stają się hitami. Właśnie tak było z numerem "California", który w ciągu trzech tygodni osiągnął ponad dwa miliony odsłon na samym YouTubie!

ZOBACZ TAKŻE: WOŚP 2023 - aukcja Radia SuperNova. Poprowadź audycję na żywo i zjedz kolacje ze Skolimem!

Marcin Czerwiński premiera piosenki California w Radiu SuperNova

Marcin Czerwiński dla WOŚP 2023

Marcin Czerwiński pokazał, że ma dobre serce i razem z Radiem SuperNova i dzielnicą Ursynów, wspierał Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy podczas 31. finału. W niedzielę 29 stycznia wystąpił na scenie Ursynowskiego Centrum Kultury "Alternatywy" i swoimi energicznymi hitami rozgrzał publiczność na całego! Nie mogło zabraknąć również hitu "California", a relację z tego co działo się w Sztabie Ursynów, możecie zobaczyć na naszym Instagramie @radio_supernova_official nie tylko na profilu, ale przede wszystkim w wyróżnionej relacji! Było super! :)

Sonda
Czy wsparłeś WOŚP?