Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

i

Autor: AKPA Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ogniu krytyki. "Po co ten różaniec skoro jesteście niewierzący?"

2022-10-26 9:23

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali mocno skrytykowani przez Polaków. Tym razem poszło o to, że zbyt wcześnie poczuli atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Dodatkowo oberwało się im za wiarę, a raczej jej brak, dlatego że piłkarz pokazał się z różańcem na szyi. W komentarzach wywołała się prawdziwa burza!

Małgorzata Rozenek od dłuższego czasu wiedzie szczęśliwe życie u boku swojego męża - Radosława Majdana. Para często chwali się wspólnymi zdjęciami, nie tylko z podróży, ścianek gdzie błyszczą w blaskach fleszy, ale także uwielbiają pokazywać swoje cztery kąty. Tym razem zdecydowali się pokazać backstage ich najnowszej sesji w klimacie świątecznym - mimo iż jest dopiero październik. Były choinki, dużo puszystej bieli przypominającej śnieg, a nawet sanki. Niestety taka kolej rzeczy nie spodobała się użytkownikom Instagrama, którzy szybko zareagowali na krótkie wideo Małgorzaty Rozenek. W komentarzach wywołała się prawdziwa burza, nie tylko dlatego, że perfekcyjna pani domu poczuła zbyt wcześnie magię świąt, ale także dlatego że Radosław Majdan przewiesił sobie na szyi... różaniec.

Fani drżą o zdrowie Maryli Rodowicz. Jej wysokie buty wywołały niepokój!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Małgorzata Rozenek - świąteczna sesja

Małgorzata Rozenek poczuła święta szybciej niż Mariah Carey, która śpiewa słynny kawałek "All I Want For Christmas Is You". Nowa prowadząca DDTvn wybrała się z całą swoją rodziną na świąteczną sesję zdjęciową, a tym co działo się za kulisami pochwaliła się w sieci. Na krótkim nagraniu widzimy Gosię, Radka i ich synka Henia w bieli, natomiast starsi synowie z jej drugiego małżeństwa - Stanisław i Tadeusz, zapozowali w granatowych garniturach. To jednak nie koniec. Podczas sesji pojawiła się także druga inscenizacja i cała rodzina zapozowała w białych swetrach. Nie dość, że Małgorzacie Rozenek oberwało się za to, że zbyt wcześnie poczuła święta, to jeszcze wylał się hejt na Radosława Majdana, za to że założył różaniec, mimo iż jest niewierzący.

- Jeszcze nawet Święta Zmarłych nie było 

- Dlaczego tacy dorośli już chłopcy godzą się na taką szopkę.Podoba im się to czy mama nakazała?

- A Radkowi po co ten różaniec skoro jesteście niewierzący? To nie jest ozdoba. Tylko symbol, który coś ważnego dla niektórych znaczy.

- Pierwsze jest Święto Zmarłych, czy tak mi szybko czas uciekł

A Wy co uważacie? Na sesję świąteczną faktycznie jest jeszcze za wcześnie?

Sonda
Czy spędzisz święta z rodziną?