Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA, screen z Instagram/@madzia_pim

METAMORFOZA

Magdalena Narożna ścięła włosy. Po metamorfozie zatańczyła w salonie fryzjerskim!

2023-08-09 15:40

"Oto nowa ja" - takimi słowami wokalistka Pięknych i Młodych opisała swoje najnowsze zdjęcie. Widać na nim nową fryzurę artystki, która przypadła wszystkim do gustu. Sama Magdalena Narożna skakała po cięciu z radości, a dowodem na to jest wideo, na którym tańczy w salonie fryzjerskim. To trzeba zobaczyć!

Magdalena Narożna zaszalała i zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda? Mamy jej najnowsze zdjęcia! Liderka Pięknych i Młodych nie ma na co narzekać w ostatnim czasie. Koncerty trwają w najlepsze, a ona po prostu promienieje. Wszystko za sprawą metamorfozy, którą przeszła i w którą włożyła sporo energii i pracy. Magdalena Narożna chwali się dziś smukłą i wysportowaną sylwetką, i tym że spadło jej z wagi ponad 7 kg. Przemiana gwiazdy disco polo trwała pół roku i wygląda na to, że na tym nie koniec. Artystka cały czas jest aktywna fizycznie, a przede wszystkim dużo spaceruje. Teraz postanowiła zaszaleć i zmienić kolejną rzecz w swoim wyglądzie. Magdalena Narożna postawiła na cięcie do ramion, które mocno spodobało się jej fanów.

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Magdalena Narożna - nowa fryzura

Jak to wśród artystów bywa, lubią stawiać na zmiany w swoim wyglądzie. Na metamorfozę włosów skusiła się wokalistka Pięknych i Młodych, która postanowiła odświeżyć swoją fryzurę w połowie wakacji. Magdalena Narożna wybrała się w tym celu do ulubionego salony fryzjerskiego w Warszawie, gdzie postawiła na cięcie do ramion i wystrzępioną grzywkę. Fani gwiazdy disco polo, gdy tylko zobaczyli jej nową fryzurę ruszyli z miłymi komentarzami:

- Ta długość włosów idealnie do ciebie pasuje

- O kurczę , ale pięknie. Zdecydowanie młodziej niż w długich mega!

- Cytując słowa piosenki ....." Ona jest taka cudowna niewinna i słodka"

Magdalena Narożna wyszła zadowolona z salonu fryzjerskiego, a świadczy o tym wideo zamieszczone na jej TikToku. Artystka z radości zatańczyła u swoich ulubionych fryzjerek i pokazała wszystkim, że naprawdę promienieje! Zobaczcie sami.