Magda Gessler

i

Autor: AKPA Magda Gessler

Magda Gessler została babcią! Imię jej wnuka ma wyjątkowe znaczenie

2022-09-13 8:57

Radosna nowina obiegła całą Polskę! Magda Gessler, najpopularniejsza restauratorka została po raz kolejny babcią. Swoim szczęściem podzieliła się z fanami na Instagramie, a jej wpis rozczulił niejedną osobę. Rodzice noworodka postanowili nadać mu wyjątkowe imię, dlatego nic dziwnego, że Magda Gessler jest niesamowicie dumna!

Magda Gessler ma powody do ogromnego szczęścia i skakania z radości! Jej córka Lara Gessler i Piotr Szeląg powitali na świecie drugie dziecko. We wrześniu 2022 roku w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie, przyszedł na świat ich syn, który otrzymał nietypowe, rzadkie, ale bardzo oryginalne imię - Bernard. Imię to jest pochodzenia germańskiego i wywodzi się od słowa oznaczającego "silny niedźwiedź". Znaczenie imienia Bernard mówi, że jest to mężczyzna niesamowicie mądry, stanowczy i taki, który rzadko zmienia zdanie i osiąga sukcesy, nawet jeśli są ciężkie do zdobycia. Bernard to mężczyzna, który niczym się nie przejmuje, idzie po swoje i nie pyta nikogo o zdanie.

Świeżo upieczeni rodzice pochwalili się zdjęciem swojego skarba w sieci, a babcia - Magda Gessler dodała niesamowicie rozczulający wpis.

Jak Łyse Konie #2 - Bereda&Szmajkowski

Lara Gessler urodziła syna

Córka Magdy - Lara Gessler po raz drugi została mamą. W 2022 roku na świat przyszedł jej syn Bernard, natomiast dwa lata temu Nena. Dziewczynka jest oczkiem w głowie nie tylko rodziców, ale także swojej babci, a teraz sama została starszą siostrą. Internauci ruszyli z gratulacjami nie tylko pod zdjęciem przedstawiającym Larę, Piotra i Bernarda, ale także pod wpisem restauratorki. Magda Gessler poinformowała świat o narodzinach dziecka w nietypowy sposób, publikując zdjęcie drzewa.

#tadeuszmuller tak to odbiera .., dla@ ir drzewo to kwintesencja rodziny ., całuje wszystkie moje nowe dzieci dzieci i wnuki. ❤️❤️❤️❤️❤️????????????????????????? (pisowania oryginalna)

My również przyłączamy się do gratulacji! Poniżej możecie zobaczyć dwa zdjęcia, przy których nie da się rozczulić. Pierwsze opublikowała Lara Gessler, zaś drugie jej mama - Magdalena.

ZOBACZ TAKŻE: Seksowne imiona damskie i męskie. Te osoby mają coś w sobie!

Znaczenie imion. Trudny quiz o popularnych imionach

Pytanie 1 z 10
Imię pochodzące z języka hebrajskiego od słowa channah (wdzięk, łaska). Oznacza kobietę miłą, łagodną i przyjemną. Jedno z najpopularniejszych imion w Polsce to…