gwiazdy

Maciej Musiał kiedyś i dziś. Tak zmienił się Tomek Boski z Rodzinki.pl

2024-04-18 9:50

Maciej Musiał dał się poznać wszystkim między innymi jako Tomek Boski w serialu Rodzinka.pl. To właśnie on przez lata wcielał się w syna Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka, a ich losy śledziła milionowa publiczność przed telewizorami. Jak na przestrzeni lat zmienił się aktor? Maciej Musiał nie przypomina już siebie sprzed lat.

Maciej Musiał to aktor młodego pokolenia, który ma rzeszę wiernych fanów. Wszystko zaczęło się od roli Michała Wielickiego w serialu „Ojciec Mateusz”, jednak to Tomek Boski z „Rodzinki.pl” przyniósł mu największą sławę. Grał wówczas najstarszego syna Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak). Widzowie mogli śledzić w produkcji jego proces dorastania od nastolatka, który sprzecza się ze swoim młodszym rodzeństwem, po rozterki miłosne z Magdą (Olga Kalicka), aż w końcu doczekali się ślubu. Po zakończeniu nagrań do „Rodzinki.pl”, Maciej Musiał cały czas rozwijał skrzydła w branży filmowej. Na przestrzeni lat zdobył kolejne osiągnięcia, ale także zmienił swój wizerunek. Obecnie możemy podziwiać go w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie z odcinka na odcinek walczy o kryształową kulę. Na parkiecie wygląda poważniej i zdecydowanie inaczej, niż za czasów serialu Telewizji Polskej.

ZOBACZ TAKŻE: Mama Macieja Musiała to prawdziwa piękność. To warto wiedzieć o Annie Markiewicz-Musiał

Dlaczego Maciej Musiał zdecydował się na udział w Tańcu z Gwiazdami | wywiad ramówka Polsat

Tak kiedyś wyglądał Maciej Musiał. Aktor mocno zmienił swój wizerunek

Maciej Musiał dawniej miał całkiem inny styl. Patrząc na jego stare zdjęcia, styl i fryzury, można pomyśleć, że inspirował się Justinem Bieberem, który wówczas wyznaczał trendy. Dłuższe włosy, grzywka na bok i luźne stylizacje, chociażby w postaci koszulek z dużym dekoltem lub skórzanych kurtek. Dziś Maciej Musiał postawił na wąs i nieco krótsze włosy, a jego styl ubierania również jest inny, niż było to kiedyś. Metamorfozę aktora znajdziecie w naszej galerii poniżej. Będziecie zaskoczeni!