Marta Manowska

i

Autor: AKPA

ZAROBKI W TV

Tyle za odcinek zarabiają uczestnicy "Sanatorium miłości". Stawka wyszła na jaw!

2024-07-10 13:07

"Sanatorium miłości" to uwielbiany przez widzów program Telewizji Polskiej. Uczestnicy mają okazję przeżyć niezapomnianą przygodę i spotkać drugą połówkę. Niedawno wyszło na jaw, że jedynym wynagrodzeniem nie jest wystąpienie w telewizji, ale nawet honorarium, które wpływa na konto uczestników.

Zarobki uczestników "Sanatorium miłości" zastanawiają wiele osób. Czy za odcinki dostaje się wynagrodzenie? Okazuje się, że tak. "Sanatorium miłości" to program uwielbiany przez widzów Telewizji Polskiej. Emitowany jest od stycznia 2019 roku i póki co nie zapowiada się, żeby miał nastąpić koniec jego emisji. Widzowie pokochali randki seniorów, wyznania miłości i wiele innych kadrów, które przejawiały się przez wszystkie sezony. Niektóre pary przetrwały po programie i cieszą się wspólnym życiem. Idealnym przykładem jest Iwona i Gerard, którzy wzięli ślub 5 sierpnia 2023 roku. Na uroczystości pojawiło się wiele osób, a także prowadząca "Sanatorium miłości" - Marta Manowska. Okazuje się, że znalezienie drugiej połówki nie jest jedyną nagrodą za udział w programie. Uczestnicy dostają także wynagrodzenie, jednak jest ono niewielkie.

Co MŁODZIEŻ sądzi o STARYCH ludziach?! STARZY VS MŁODZI | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Sanatorium miłości - wynagrodzenie dla uczestników

Ile płacą za udział w "Sanatorium miłości"? Seniorzy wypoczywający w sanatorium mogli liczyć nie tylko na zakwaterowanie, wyżywienie, różne formy rozrywki i znalezienie drugiej połówki, ale także na wynagrodzenie. W wywiadzie dla serwisu Pomponik, Iwona Mazurkiewicz z drugiej edycji programu nadawanego przez TVP zdradziła, że uczestnikom przysługiwało niewielkie, symboliczne honorarium:

- Dla mnie samo uczestnictwo było frajdą, a jeszcze jak zapłacili, to trzeba się cieszyć z tego powodu. To była naprawdę symboliczna kwota (...) Dostaliśmy niewielkie wynagrodzenie. W naszym regulaminie było zapisane, że będzie to symboliczne wynagrodzenie i faktycznie takie było.

Pomponik podał, że według nieoficjalnej informacji bohaterowie pierwszej edycji otrzymali wynagrodzenie w wysokości około 1 550 zł, czyli jak można obliczyć seniorzy zarabiali jakieś 50 zł dziennie. Jesteście zaskoczeni? W większości reality show uczestnicy nie dostają wynagrodzenia, lecz wychodzą z wygraną lub sławą. Warto wiedzieć, że program "Sanatorium miłości" przyciąga co tydzień przez telewizory ponad 3,5 mln widzów!