MiłyPan, Defis i Topky

i

Autor: SuperNova MiłyPan, Defis i Topky

MiłyPan, Defis i Topky - tak bawili się w Radiu SuperNova. Pękniecie ze śmiechu! WIDEO

2022-04-29 16:27

MiłyPan, Defis i dziewczyny z formacji Topky, byli gośćmi Radia SuperNova. W czwartkowy poranek 28 kwietnia odpowiadali na pytania prowadzącego, wzięli udział w wyzwaniu, ale przede wszystkim odbyła się prapremiera ich najnowszego hitu Jeden taniec jedna noc. Co dokładnie robili w naszym studio? Pękniecie ze śmiechu!

MiłyPan, Defis, a także Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz z grupy Topky, byli gośćmi Radia SuperNova podczas czwartkowego poranka 28 kwietnia. Przywitał ich prowadzący program Kuba Adamiak, który miał dla całej czwórki niebanalne zadania. Artyści musieli dokończyć piosenki, poprowadzić wiadomości i zapowiedzieć swój najnowszy numer, który obecnie jest hitem. Mowa oczywiście o kawałku w stylu lat '80 - Jeden taniec jedna noc, który w niecałą dobę wygenerował blisko 200 tysięcy odsłon na samym YouTube.

Oczywiście nie obyło się bez śmiechów i żartów na antenie Radia SuperNova podczas prapremiery najnowszego kawałka. Chcecie zobaczyć jak MiłyPan, Defis i Topky bawili się w naszym studio? Obejrzyjcie WIDEO poniżej - pękniecie ze śmiechu!

MiłyPan, Defis i Topky dają czadu na antenie Radia SuperNova. Prapremiera hitu Jeden taniec jedna noc