Kayah, Sara James

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Kayah na zdjęciu z Sarą James. Fani "wygląda jakby cofnęła się w czasie i straciła 15 lat"

2023-08-21 9:17

Kayah była jedną z gwiazd na koncercie Earth Festival Uniejów, który wyemitowała Telewizja Polsat w minioną niedzielę 20 sierpnia. Artystka wystąpiła na jednej scenie między innymi z Sarą James, z którą zapozowała za kulisami także do zdjęcia. Uroczy kadr zachwycił fanów gwiazdy, którzy stwierdzili, że "cofnęła się w czasie".

Kayah na zdjęciu z Sarą James po prostu odmłodniała! Takiego zdania są fani artystki, którzy zobaczyli najnowsze zdjęcie na jej profilu. Wspólna fotka gwiazd nie była przypadkowa. Zarówno Kayah, jak i Sara James pojawiły się na Earth Festival Uniejów w niedzielny wieczór 20 sierpnia. To właśnie wtedy rozgrzały scenę występując w duetach w różnych kawałkach. Kayah zaśpiewała między innymi z Mrozem, Konin Gospel Choir i oczywiście Sarą James, natomiast jej młodsza koleżanka pojawiła się na scenie także z Benem Cristovao. Kayah i Sara na scenie w Uniejowie wykonały wspólnie kawałek "We Are the World", a pod ich występem pojawiły się miłe komentarze. Widzowie Polsatu uznali, że ich wspólne pojawienie się na festiwalu było czymś wzruszającym, tym bardziej że zrobiły to na otwarciu!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Fani Kayah zachwyceni jej wyglądem

Wspólny występ na scenie, to musiała być także wspólna fotka za kulisami. Kayah i Sara James zapozowały do zdjęcia, które następnie znalazło się na Instagramie piosenkarki od hitu Testosteron. Zdjęcie szybko zdobyło tysiące serduszek, a internauci stwierdzili, że artystki wyglądają fenomenalnie! Wśród komentarzy pojawił się także jeden, w którym jeden internauta stwierdził, że Kayah przy młodszej koleżance z branży odmłodniała!

- Jesu jakie piękne zdjęcie. Kayah wygląda jakby cofnęła się w czasie i straciła 15lat (cudownie wygląda) a Sara jak młodsza siostra

- Czarnowłosa Beyonce wymiata

Kayah 6 listopada 2023 roku będzie obchodzić swoje 56 urodziny. Jak widać w jej przypadku wiek to tylko cyferki! Poniżej możecie zobaczyć wspólną fotkę Sary James i Kayah, a także ich występ na Earth Festival Uniejów.

ZOBACZ TAKŻE: The Voice of Poland 14 - TRENERZY. Znamy skład. To pierwsza taka sytuacja w historii

Sonda
Lubisz muzykę Kayah?