Dzień Ojca - kartki

i

Autor: canva.com

Kartki na Dzień Ojca 2023. Darmowe kartki i życzenia dla taty

2023-06-23 8:16

Kartki z okazji Dnia Ojca cieszą się dużą sympatią i popularnością wśród wszystkich, którzy chcą pokazać swoją miłość i szacunek do taty w mediach społecznościowych. Kartki są także idealne do wysłania i można zrobić to za darmo! Gdzie szukać bezpłatnych kartek z okazji Dnia Ojca? Podpowiadamy!

Kartki na Dzień Ojca - gdzie ich szukać? Dzień Ojca lub jak kto woli - Dzień Taty, wypada co roku w kalendarzu 23 czerwca. To idealna chwila, aby jeszcze bardziej okazać tacie swoją miłość i szacunek i spędzić z nim miło czas. Z tej okazji można obdarować go kwiatami, słodkościami, ulubioną kawą, herbatą lub po prostu złożyć mu piękne i oryginalne życzenia. Wierszyki można umieścić w darmowych, gotowych kartkach, których w internecie można znaleźć mnóstwo! Nie można zapomnieć także o gifach na Dzień Ojca, które również są idealnym dodatkiem do życzeń. Dzięki nim słowa będą bardziej kolorowe, a każdy tata pęknie z zachwytu! Choć miłość i szacunek należy okazywać rodzicom codziennie, to 23 czerwca warto zrobić to dwa razy bardziej. 

ZOBACZ TAKŻE: Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca. Najpiękniejsze wierszyki i życzenia dla taty

Dzień Ojca na wesoło. Co wkurza tatę i co robi po pracy? #EwelinaPyta

Darmowe kartki na Dzień Ojca

Kartka dla taty na Dzień Ojca to strzał w 10-tkę! Można ją wysłać pocztą, poprzez komunikator internetowy, a nawet wiadomość MMS. Gotowe e-kartki z okazji Dnia Ojca 2023 znajdziecie bez problemu pod tymi linkami:

  • e-kartki.net.pl
  • kartki4you.pl
  • ekarteczka.pl

Jeśli nie znajdziecie odpowiedniej kartki, możecie ją stworzyć sami na stronie canva.com. W galerii poniżej przedstawiamy Wam propozycję kartek wraz z wierszykami, które możecie wysłać swojemu tacie. Gdy dostanie taką kartkę z pewnością jego Dzień Ojca będzie bardzo udany!

ZOBACZ TAKŻE: Śmieszne życzenia na Dzień Ojca. Zabawne wierszyki dla każdego taty