Kamil Bednarek

i

Autor: Radio SuperNova Kamil Bednarek

Kamil Bednarek zjadł krokodyla - czy mu smakował? Zdradził to w Szybkich Pytaniach!

2022-07-18 13:55

Kamil Bednarek to wokalista, który może pochwalić się nie tylko wpadającymi w ucho kawałkami, ale także gronem wiernych fanów. Zastanawiacie się na co wydałby milion dolarów? Jakie kobiety woli i jak smakuje krokodyl, którego skosztował będąc na wakacjach? Tego dowiecie się oglądając Szybkie Pytania!

Kamil Bednarek to jeden z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia w naszym kraju. To właśnie jego twórczość przemawia nie tylko do młodszej publiczności, ale również tej starszej. To wszystko dzięki wpadającej w ucho melodiom, ale także tekstom piosenek, obok których nie można przejść obojętnie. Przypomnijmy, że Kamil Bednarek dał się poznać publiczności, w 2010 roku, kiedy to wziął udział w prestiżowym programie telewizyjnym Mam Talent. Na castingu jurorskim zaprezentował piosenkę Kurta Nilsena „I” i jednogłośnie przeszedł do kolejnego etapu, w którym zaśpiewał „Tears in Heaven” Erica Claptona. Głosami widzów awansował do finału, w którym zaśpiewał piosenkę Boba Marleya „Is This Love” i wyśpiewał sobie drugie miejsce.

Który wokalista mógłby zostać Twoim chłopakiem?

Pytanie 1 z 8
Co cenisz najbardziej w drugiej osobie?

Kamil Bednarek - Szybkie Pytania

Mamy dla Was niespodziankę! Kamil Bednarek to gość kolejnego odcinka Szybkich Pytań. Artysta przed naszymi kamerami udzielił Pawłowi Wiszniewskiemu wiele odpowiedzi, dzięki czemu poznaliśmy go jeszcze bliżej! Zastanawiacie się, na co wydałby milion dolarów? Jakie kobiety woli i jak smakuje krokodyl, którego Kamil Bednarek skosztował będąc na wakacjach? Odpowiedzi na te i inne pytania, poznacie w wideo poniżej. Tylko uwaga - tak śmiesznego odcinka w Szybkich Pytaniach jeszcze nie było!

Szybkie Pytania Kamil Bednarek