GWIAZDY

Halina Frąckowiak kiedyś i dziś. Tak w młodości wyglądała trenerka The Voice Senior

2024-06-10 11:49

Halina Frąckowiak cały czas jest aktywna zawodowo. Mimo iż już dawno jest po 70-tce, to nie tylko daje czadu na scenie, ale też zawsze zjawiskowo na niej wygląda. Zastanawialiście się jak lata temu wyglądała piosenkarka? Jej zdjęcia z młodości zachwycają!

Dokładnie 10 kwietnia 1947 roku w Poznaniu przyszła na świat Halina Frąckowiak. Wtedy jeszcze nikt nie wiedział, że to właśnie ta dziewczynka zrobi za kilkanaście lat karierę w branży muzycznej i zostanie okrzyknięta najpopularniejszą piosenkarką w Polsce. Mając 16 lat zadebiutowała w poznańskim Domu Kolejarza w ramach eliminacji do II Festiwalu Młodych Talentów. Dotarła do finału, a tuż obok niej była między innymi Zdzisława Sośnicka, czy też Tadeusz Nalepa. Przez lata zdążyła wydać wiele piosenek, które w mgnieniu oka stały się hitami i zapisały się w na dobre w naszej kulturze. "Papierowy księżyc", "Mały elf" i "Bądź gotowy dziś do drogi" potrafią zanucić dziś wszyscy.

ZOBACZ TAKŻE: Eleni spotkała rodzinna tragedia. Piosenkarka straciła jedyne dziecko. Doszło do scen jak z horroru!

Najlepsze teksty Maryli Rodowicz z nowego The Voice Senior!

Halina Frąckowiak kiedyś i dziś

Mimo wielu lat na scenie, Halina Frąckowiak cały czas radzi sobie świetnie. Jest znakomitą piosenkarką, którą telewizja uwielbia zapraszać na przeróżne występy i koncerty. Nie można również zapomnieć o programie The Voice Senior, w którym Frąckowiak od 5. edycji została trenerką. Widzowie uwielbiają ją za jej charakter, ciepłe serce i piękno, które z niej bije. Na czerwonym fotelu zawsze wygląda olśniewająco i tak było przez całą jej karierę. Zdjęcia Haliny Frąckowiak z młodości, znajdziecie w naszej galerii. Trzeba przyznać, że piosenkarka była i jest przepiękną kobietą!

Listen on Spreaker.