Halina Frąckowiak

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Życie Haliny Frąckowiak. Mając 16 lat odnosiła pierwsze sukcesy!

2024-02-17 11:37

Halina Frąckowiak od lat zachwyca klasą, urodą, ale także głosem. Choć jest już dawno po 70-tce, to czas jakby stanął dla niej w miejscu. Cały czas jest aktywna zawodowo i nie zanosi się, by było inaczej. Sprawdźcie co słychać u Haliny Frąckowiak, jak zaczęła się jej przygoda z muzyką i nie tylko.

Spis treści

  1. Halina Frąckowiak - wiek, wzrost
  2. Halina Frąckowiak - mąż, dzieci
  3. Halina Frąckowiak - piosenki
  4. Halina Frąckowiak - Instagram

Halina Frąckowiak - wiek, utwory, życie prywatne, mąż, dzieci: takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów w sieci. Halina Frąckowiak to polska piosenkarka popowa i rockowa, a także kompozytorka i autorka tekstów. Mając 16 lat zadebiutowała na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie, na którym konkurowała z Czesławem Niemenem, Zdzisławą Sośnicką i Krzysztofem Klenczonem. Na swoim koncie ma także zdobyte nagrody na festiwalach piosenki w Opolu. Co ciekawe Halina Frąckowiak była także inicjatorką nadawania nagrody im. Anny Jantar dla najzdolniejszych debiutantów. Otrzymała Złoty Krzyż Zasługi za osiągnięcia artystyczne, a także Złotą Płytę za całokształt działalności artystycznej na KFPP w Opolu. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Najlepsze teksty Maryli Rodowicz z nowego The Voice Senior!

Halina Frąckowiak - wiek, wzrost

Ile lat ma Halina Frąckowiak? Piosenkarka urodziła się dokładnie 10 kwietnia 1947 w Poznaniu, więc jak łatwo można obliczyć ma 76 lat. Internautów zastanawia także to, ile wzrostu ma Halina Frąckowiak. Takiej informacji nie znajdziemy jednak w sieci.

Halina Frąckowiak - mąż, dzieci

Czy Halina Frąckowiak ma męża i dzieci? Życie prywatne gwiazd, zawsze interesuje wiele osób. Okazuje się, że piosenkarka przez lata była związana z politologiem Józefem Szaniawskim, z którym ma syna Filipa Frąckowiaka. Co ciekawe, artystka była także od 1972 do 1978 roku w związku małżeńskim z Krzysztofem Bukowskim.

Halina Frąckowiak - piosenki

Halina Frąckowiak ma na swoim koncie wiele piosenek. Do jej najpopularniejszych możemy śmiało zaliczyć:

  • Papierowy księżyc
  • Mały elf
  • Dancing queen
  • Anna już nie mieszka tu
  • Serca gwiazd

Halina Frąckowiak - Instagram

Halina Frąckowiak prowadzi konto na Instagramie, jednak jak można zauważyć, nie jest ono przez nią często używane. Artystkę znajdziecie w kolorowej aplikacji bez problemu pod nazwą @halinafrackowiak_official.