Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska i jej spektakularna metamorfoza! Zdradziła, jak zrzuciła 40 kilogramów!

Agnieszka Kotońska zdobyła rozpoznawalność jako gwiazda programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebrytka mocno zmieniła się od czasu, kiedy zaczęła występować w telewizji. Na oczach widzów traciła kilogramy i... młodniała. W ostatnim czasie przeszła kolejną metamorfozę, a łącznie schudła już 40 kilogramów! Jak zmieniła się Agnieszka Kotońska?

Spis treści

  1. Agnieszka Kotońska - gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" 
  2. Agnieszka Kotońska znowu schudła!
  3. Kotońska zdradziła, jak udało się jej zrzucić blisko 40 kilogramów
  4. Jak zmieniła się Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem"? 

Agnieszka Kotońska - gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" 

"Gogglebox. Przed telewizorem" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych TTV. Produkcja, w której rodziny, grupy przyjaciół oraz pary komentują oglądane przez siebie produkcje telewizyjne, zadebiutowała w 2014 roku i doczekała się już osiemnastu edycji.

Do jego najpopularniejszych uczestników należą m.in.:

  • Sylwia Bomba, 
  • Izabela i Joachim Zeiske, 
  • Mateusz "Big Boy" Borkowski,
  • Dominik Abus,
  • Agnieszka Kotońska. 

Spora część gwiazd "Gogglebox. Przed telewizorem" mocno zmieniła się od czasu, kiedy program zadebiutował na antenie TTV. Agnieszka Kotońska przeszła spektakularną metamorfozę, pozbywając się aż 40 kilogramów! Uczestniczka programu cały czas dba o poprawę swojego wizerunku. 

Czytaj także: Metamorfozy uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem"

Agnieszka Kotońska znowu schudła!

Agnieszka Kotońska w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" bierze udział w towarzystwie męża Artura i syna Dajana. Rodzina mieszka w wielkopolskiej Chodzieży. Kobieta, dosłownie na oczach fanów, przeszła niezwykłą metamorfozę. Dumna ze swoich osiągnięć celebrytka zdradziła jakiś czas temu, że... schudła 30 kilogramów! 

Startowałam z wagi 104 kg dziś mam 76 kg! - pochwaliła się swoim fanom na Instagramie. 

Kotońska, dzięki poprawie sylwetki, wygląda o wiele młodziej. Poza dietą, postanowiła zmienić także między innymi styl ubierania się czy fryzurę. Zdrowy styl życia wszedł jej w krew, a dieta i ćwiczenia towarzyszą jej na co dzień. Efekty swojej przemiany dumnie prezentuje w mediach społecznościowych. 

Nie spoczęła jednak na laurach i cały czas dba o swój wygląd. W ostatnim czasie udało się jej zrzucić jeszcze kilka dodatkowych kilogramów, więc łącznie straciła ich już blisko 40! 

Kotońska zdradziła, jak udało się jej zrzucić blisko 40 kilogramów

Gwiazda chętnie dzieli się z fanami nowymi zdjęciami i zaspokaja ich ciekawość, odpowiadając na ich pytania. Na TikToku opowiedziała, jak zawalczyła o swoją sylwetkę. 

Sama podjęłam walkę, bez żadnego trenera, bez pomocy, zaczęłam metamorfozę! Codziennie odpalałam YouTube i krok po kroku walczyłam! Wierzyłam sama w siebie i się udało! Trzeba tylko chcieć i wierzyć, że się uda! Walcz! Fruń po swoje - powiedziała, motywując przy tym innych. 

Jak zmieniła się Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem"? 

Efekty ciężkiej pracy gwiazdy TTV widać gołym okiem. Agnieszka Kotońska, którą widzowie znają także z programu "99 – gra o wszystko", nie przypomina już siebie sprzed kilku lat. W galerii prezentujemy zdjęcia uczestniczki show kiedyś i dziś. Jak zmieniła się celebrytka? 

Źródło: "Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska i jej metamorfoza! Wyjawiła, jak zrzuciła 40 kilogramów!