KARTKI WIELKANOCNE

Gify na Wielkanoc. Kartki i obrazki z życzeniami na święta

2024-03-31 13:31

Wielkanoc to jedno z najważniejszych świąt chrześcijańskich, a 2024 roku wypada w ostatnią niedzielę marca. To dzień radosny, dlatego warto wysłać rodzinie i znajomym kartkę lub ruchomy obrazek z życzeniami. Sprawdź nasze propozycje. Nie brakuje pisanek, królików i nie tylko!

Wielkanocne gify i kartki poszukiwane są w tym okresie przez wiele osób. Nie ma się co dziwić, w końcu Wielkanoc to najważniejsze święta w kulturze chrześcijańskiej. Choć jest to czas głębokiej refleksji i modlitwy, to jest to również radosne świętowanie Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa w gronie najbliższych. Od lat wiadomo, że wielkanocna tradycja to bazie, kolorowe jajka, pisanki, żurek, sałatka jarzynowa i babki drożdżowe. Oblane lukrem lub posypane cukrem pudrem lądują na stole, ale też w wielkanocnej święcące. Tradycje związane z tym okresem przekazywane są z pokolenia na pokolenie, a jedną z nich jest składanie sobie życzeń. To nie tylko miły gest, ale także wyraz szacunku do naszych bliskich i znajomych.

Pierwsza 40 "TzG" powędrowała do niego! Szczepaniak o wielkim sukcesie

Kartki Wielkanocne i gify do pobrania

Nie masz pomysłu na życzenia Wielkanocne? Wyślij rodzinie i znajomym kartki z życzeniami lub wielkanocne gify. Specjalne obrazki znajdziesz w naszej galerii poniżej.