Gospodynie show

Farma - prowadzące. Kim są gospodynie programu?

2024-01-08 12:45

"Farma" to reality-show, które gości na antenie Polsatu od 2022 roku i cieszy się sporą oglądalnością wśród widzów. Gospodyniami programu są dwie urocze blondynki - Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska. Kim są prywatnie? Poznajcie je bliżej.

Prowadzące program "Farma" nadają całości niesamowitego charakteru - w końcu ciężko oderwać od nich wzrok. Dwie piękne blondynki, które zarażają uśmiechem i pozytywną energią. Mowa oczywiście o gospodyniach show Polsatu "Farma", który gości na antenie Polsatu od 2022 roku. W poniedziałek 8 stycznia zostanie wyemitowany pierwszy, premierowy odcinek nowej edycji show, w którym widzowie poznają nowych uczestników. Osiem kobiet będzie walczyło o 100 tysięcy złotych i o tytuł "Super Farmera". Na panie będzie czekać zderzenie się z wiejską rzeczywistością i dużo zadań, które wcale nie są takie łatwe, jakby to mogło się wydawać. Kim są prowadzące program "Farma"? Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska to duet idealny!

ZOBACZ TAKŻE: Farma 2024 - obsada. Wiemy kim są uczestniczki trzeciej edycji show

Farma 3 uczestniczki. Zobacz ich prywatne zdjęcia!

Farma - PROWADZĄCE

Kim są prowadzące program "Farma"? Uczestnikom show, którzy zamieszkują w wiejskim gospodarstwie bez prądu i wody, towarzyszą od pierwszej edycji dwie gospodynie programu. Mowa o Marcelinie Zawadzkiej i Ilonie Krawczyńskiej. Kim są prowadzące "Farmy"? Odpowiadamy ponizej!

Marcelina Zawadzka - kim jest prowadząca program "Farma"?

Marcelinę z pewnością znacie z wyborów piękności, jak i z Telewizji Polskiej. Zawadzka w 2011 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a następnie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe 2012, na którym jako pierwsza Polka od 1989 roku, zakwalifikowała się do czołowej szesnastki. To jednak nie koniec jej przygody z kamerami i blaskiem fleszy. Marcelina Zawadzka od 2013 roku pracuje jako prezenterka telewizyjna. Możecie ją kojarzyć z programów takich jak: Pytanie na śniadanie, Lajk!, Bake Off - Ale ciacho!, Bake Off Junior, The Voice of Poland, a także z prowadzenia imprez takich jak na przykład Sylwester z Polsatem.

Ilona Krawczyńska - kim jest prowadząca program "Farma"?

Drugą prowadzącą program "Farma" jest Ilona Krawczyńska. To influencerka, która razem z siostrą prowadzi w sieci konto "siostry ADiHD". Krawczyńska brała także udział w 13. edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie w parze z Robertem Rowińskim wygrała program. To jednak nie koniec. Widzowie mogli oglądać ją także w roli prowadzącej muzyczne imprezy, jak na przykład Sylwester z Polsatem, a od 2022 roku razem z Marceliną Zawadzką tworzy duet prowadzących w programie "Farma".