Etna w zmysłowej sesji poszła na całego. Tak gorąco jeszcze nie było!

i

Autor: AKPA Etna w zmysłowej sesji poszła na całego. Tak gorąco jeszcze nie było!

Etna kusi długimi nogami. Szczęka na widok nowego zdjęcia opada!

2022-11-18 14:44

Etna wie jak rozpalić zmysły swoich fanów. Jeszcze nie tak dawno pokazała w mediach społecznościowych biust w słusznej sprawie, a teraz podzieliła się wszystkimi kadrem teledysku na którym wygląda obłędnie. Tak gorąco jeszcze nie było - przekonajcie się sami!

Joanna Kaczanowska, znana wszystkim jako Etna to gwiazda disco polo. 46-letnia piosenkarka zachwyca słuchaczy nie tylko na scenie, ale także w swoich mediach społecznościowych. Często publikuje zdjęcia na których widać jej oszołamiającą figurę. Niedawno Etna postanowiła pokazać swoim obserwatorom biust, jednak wszystko dobywało się w słusznej sprawie. Swoim zdjęciem i wpisem podkreśliła, że wczesne wykrycie choroby, jaką jest rak piersi daje ogromne szanse na przeżycie. Jej apel poruszył wiele osób, które były zachwycone, że artystka mówi o tym w tak otwarty sposób. Teraz jednak Etna zdecydowała się pokazać kolejną część ciała, a są nią jej długie nogi, które odsłania na ujęciach do swojego najnowszego teledysku.

Zmysłowa Etna odsłoniła biust. Internauci oniemieli! "Ale rakieta"

Jak łyse konie - Marcin Miller i Luka Rosi

Etna prezentuje seksowne wdzięki

24 listopada 2022 roku w dniu urodzin Etny odbędzie się oficjalna premiera jej nowej piosenki o tytule "O Boże, jaki mężczyzna". Singlowi będzie towarzyszyć także teledysk, który już wiemy, że zapowiada się całkiem nieźle. Etna postanowiła pochwalić się zdjęciami z planu klipu i na najnowszej fotografii w swoich mediach społecznościowych kusi długimi nogami. Piosenkarka ubrana jest wyłącznie w czarne body i wysokie czarne szpilki, które dodają jej jeszcze większego pazura.

Czekacie na nowość od Etny?

- Sexy hot bogini 

- Co za seksowna sesja

- Kobieta petarda ❤️