SuperDzieciaki

i

Autor: SuperNova SuperDzieciaki

Dzień Dziecka 2022 - Konkurs SuperDzieciaki w Radio SuperNova. Jak się zgłosić?

2022-05-31 14:05

Dzień Dziecka 2022 zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji mamy dla naszych czytelników i słuchaczy fantastyczny konkurs, w którym do wygrania są ciekawe nagrody! Zmierz się z dzieciakami i odpowiedz na ich pytania. Pamiętaj wszystkie chwyty dozwolone - nasze dzieciaki nie stosują taryfy ulgowej!

Dzień Dziecka 2022 już w środę 1 czerwca. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są Pluszowe misie Amigo o wysokości 160 cm! Co zrobić by wygrać? Właśnie w Dzień Dziecka na antenie Radia SuperNova rozdajemy wielkie misie, jednak aby je zdobyć, trzeba zmierzyć się z wymagającymi przeciwnikami. Mają 8 lat i nie zawahają się zadać wam najtrudniejszych zagadek. Jeśli wiesz „jakie zwierzę robi prrr” albo „co może być grube i …cienkie” - to ten konkurs jest dla Ciebie! Jeśli poradzisz sobie z tym wyzwaniem to półtorametrowy miś  jest twój! Teraz możesz podarować go własnej pociesze i pozdrowić własne dziecko.

Konkurs SuperDzieciaki - co zrobić by wygrać?

Jak zgłosić się do zabawy i powalczyć o pluszową nagrodę? To banalnie proste! Stań się dzieckiem jeszcze raz, weź udział w zabawie SuperDzieciaki i zgadnij o czym mówią dzieci! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie Za co najbardziej kochasz swoje dziecko? i wysłać do nas zgłoszenie poprzez specjalny formularz na stronie: superdzieciaki.radiosupernova.pl

Konkurs SuperDzieciaki realizowany jest w terminie od dnia 27.05.2022 do 01.06.2022 roku

Ile jest w tobie z dziecka? Sprawdź, czy umiesz się bawić!

Pytanie 1 z 9
Twoja mama znalazła w domu twoje stare książeczki zbajkami. Pyta, co z nimi zrobić?