Czadoman zaatakowany przez psy! Internauci są w szoku i pytają co to za rasa

i

Autor: AKPA Czadoman zaatakowany przez psy! Internauci są w szoku i pytają co to za rasa

Czadoman zaatakowany przez psy! Internauci są w szoku i pytają co to za rasa

2023-01-25 13:19

Gwiazdor disco polo zaatakowany przez trzy wielkie psy! Nagranie z początku wygląda przerażająco, jednak po chwili jest naprawdę bardzo urocze. Internauci przecierają oczy ze zdumienia i nie mogą napatrzeć się na pupile Czadomana. Jaka to rasa? Nagranie z ataku na wokalistę robi furorę w sieci!

Kim jest Czadoman, wie chyba każdy! To jeden z najpopularniejszych gwiazd na scenie disco polo, który zyskał ogromny rozgłos dzięki piosence "Ruda tańczy jak szalona". Numer notuje dziś w sieci ponad 132 milionów odsłon i cały czas jest na czasie. Mimo prężnie rozwijającej kariery, Czadoman zawsze ma czas dla swoich bliskich. W social mediach często pokazuje jak spędza z nimi wolny czas, lub jak wygrzewają się na rajskich wakacjach poza granicami naszego kraju. Teraz jednak przyszedł czas na zimowy kadr z ... psami! Wokalista disco polo pokazał swoje pupile, które w mgnieniu oka się na niego rzuciły. Początkowo wygląda to naprawdę strasznie!

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna kiedyś i dziś. Tak zmieniła się wokalistka Pięknych i młodych

Piotr Cugowski w Radiu SuperNova #StartUp Music 3

Czadoman zaatakowany przez psy

Czadoman mieszka w miejscowości Opalewo w województwie lubuskim. Dom jest dla niego azylem, gdzie może zaznać prawdziwy spokój. Wokalista swoją posiadłość wybudował w szczerym polu i ma tam naprawdę wiele prywatności. Na najnowszych nagraniach, które umieścił w social mediach widać jak jego psy, po prostu go atakują! Choć z początku wideo wygląda przerażająco - w końcu to naprawdę ogromne pupile, to później obrazek potrafi rozczulić niejedną osobę.

- Mega fajne pieski?

- Ale cudne miśki ?

- super zabawa i ta miłość ???

Psy Czadomana to rasa Nowofundland. Co ciekawe, rasa ta zaliczana jest do grupy molosów w typie górskim, wyhodowana na Nowej Fundlandii w Kanadzie. Nowofundland jest psem spokojnym, zrównoważonym, cierpliwym, odważnym i pozbawionym agresji. Na nagraniu poniżej, możecie zobaczyć jak Czadoman toczy walkę o czapkę ze swoimi trzema przyjacielami. To naprawdę urocze!