Filip Lato, Skolim

i

Autor: AKPA

metamorfoza

Bycie Skolimem nie jest takie proste! Filip Lato pokazał jak pracował nad rolą w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

2024-04-18 14:28

W jednym z ostatnich odcinków "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Filip Lato nie miał łatwego zadania. Artysta musiał wcielić się w Skolima, który w branży wyróżnia się charakterystycznym wokalem i ruchami scenicznymi. Jak wyglądały jego przygotowania do odcinka? Okazuje się, że nie było to łatwe zadanie.

Filip Lato w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" daje czadu! Artysta po raz kolejny został uczestnikiem programu i od pierwszego odcinka jubileuszowej edycji, zdobywa pochwały od jurorów. Widzowie go kochają i liczą na jego wygraną, tym bardziej, że z odcinka na odcinek nie ma łatwych zadań. Był już Sylwią Grzeszczak i do swojej roli ogolił nawet nogi, a nawet fenomenalnie wcielił się w Cher śpiewając jej piosenkę "Believe". To jednak nie koniec zaskoczeń ze strony artysty. W jednym z ostatnich odcinków Filip Lato przeszedł metamorfozę i wyszedł na scenę jako Skolim. Ubrany na biało, plus w niebieskiej, charakterystycznej bejsbolówce króla latino, zaprezentował wszystkim jego największy hit "Wyglądasz idealnie", który w rok zgromadził w serwisie YouTube ponad 182 mln odsłon! Jak się okazuje, bycie Skolimem nie było wcale takie proste i wymagało od Filipa Lato sporo prób.

ZOBACZ TAKŻE: To dla niej uciekł sprzed ołtarza. Wiemy kim jest żona Tomasza Szczepanika

ramówka polsatu Katarzyna Skrzynecka Wywiad Eska

Filip Lato jako Skolim w "TTBZ"

Jak zawsze dał z siebie wszystko i oczarował nie tylko jurorów, ale przede wszystkim widzów przed telewizorami. Filip Lato wcielając się w Skolima zrobił to idealnie, na co zareagował sam król latino! Nie było to łatwe zadanie, ponieważ Konrad Skolimowski wyróżnia się charakterystycznym wokalem i ruchami scenicznymi nad którymi trzeba sporo popracować. Jak widać Filip Lato zdał ten egzamin na szóstkę, a fani zasypali go komplementami w sieci:

- Cudowny chłopak, masakrycznie zdolny

- Uważam że wyglądał idealnie a zwłaszcza głosowo!!! To był imponujący mega występ, Filip wymiata!!!! 

- FILIP nie dosyć że ładny, przystojny to jeszcze zdolny

Niektórzy zażartowali nawet, że jeśli Skolim będzie chciał mieć wolny weekend, to śmiało może poprosić Filipa Lato o zastępstwo. Jesteście ciekawi jak artysta przygotowywał się do tej roli? Jego najnowsze wideo zdradza aż pięć tajemnic zza kulis! Zobaczcie poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Filip Lato w uściskach Wicemiss Polonia. Śpiewa o straconych szansach i nadziei