GWIAZDY

Filip Lato został na jeden dzień kobietą i... OGOLIŁ NOGI. Teraz stwierdził jakie to było trudne!

2024-03-22 12:00

Bycie kobietą wcale nie jest takie proste, a na własnej skórze przekonał się o tym Filip Lato. Uczestnik jubileuszowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Najlepsi nie dość, że musiał wskoczyć w sukienkę i założyć perukę, to także ogolił nogi do zera. Niestety doszło do małego "wypadku".

Jubileuszowa edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Najlepsi trwa, a widzowie Polsatu co piątek mogą podziwiać metamorfozy swoich ulubionych artystów. Z odcinka na odcinek są pod wrażeniem charakteryzacji, ale i wykonań uczestników na scenie. W drugim odcinku programu, który miał premierę 15 marca, widzowie mogli zobaczyć między innymi jak Filip Lato wcielił się w Sylwię Grzeszczak i zaśpiewał jeden z jej wielkich hitów "Sen o przyszłości". Ubrany w długą różową sukienkę i czarne szpilki, wyszedł na scenę, usiadł przy pianinie i zrobił niesamowite show. Po jego występie sieć obiegły pozytywne komentarze, a fani artysty stwierdzili, że nie tylko podobała im się charakteryzacja na Sylwię, ale także zachowania i ruchy sceniczne Filipa Lato, które typowe są dla jego koleżanki z branży.

ZOBACZ TAKŻE: Tyle Ostrowska-Królikowska zarobiła w "TzG". Ta kwota przyprawia o zawrót głowy

ramówka polsatu Katarzyna Skrzynecka Wywiad Eska

Filip Lato został na jeden dzień kobietą. Do odcinka "TTBZ" ogolił nogi

To się nazywa poświęcenie! Filip Lato musiał przez jeden dzień wcielić się w kobietę i poczuł, jak to jest nosić buty na obcasie, długie sukienki, mieć rozpuszczone włosy, podkreślone oko i długie tipsy. Nie można zapomnieć jednak o najważniejszym. Artysta poświęcił się do tego stopnia, że... ogolił sobie nogi do zera, a przy tym niestety się skaleczył. W humorystyczny sposób pokazał to w rolce na Instagramie i stwierdził, że bycie kobietą wcale nie jest łatwe. Takie poświęcenie spodobało się z pozytywnym odbiorem internautów, którzy zaczęli nawet żartować:

- Dobrze, ze okresu nie dostałeś

- Pierwsze koty za ploty

- Dałeś radę i to najważniejsze, a nogi to masz wow , wow, wow

- Najważniejsze że dałeś radę. Chodzenie na szpilkach też nie jest moją mocną stroną

Na koniec krótkiej rolki Filip Lato stwierdził, że bycie kobietą chyba mu nie wyszło, ponieważ za tydzień... powtórka. Tak, dobrze zrozumieliście. Filip Lato w trzecim odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Najlepsi, którego premiera będzie miała miejsce w piątek 22 marca, wcieli się w Cher. Ciekawe czym tym razem nas zaskoczy!