Tomasz Szczepanik z żoną

i

Autor: AKPA

ZAKOCHANY PO USZY

To dla niej uciekł sprzed ołtarza. Wiemy kim jest żona Tomasza Szczepanika

2024-04-15 15:21

Nie od dziś wiadomo, że do lidera zespołu Pectus wzdycha wiele pań. Tomasz Szczepanik ma coś w sobie i potrafi zahipnotyzować kobiety, szczególnie siedząc na fotelu trenera The Voice Senior. Wybranką jego serca jest jednak od lat Monika, dla której uciekł byłej narzeczonej "sprzed ołtarza". Historia tej miłości zaskakuje!

Tomasz Szczepanik od dwóch ostatnich edycji The Voice Senior, zasiada na fotelu trenera i radzi sobie świetnie, choć to ciężki orzech do zgryzienia. Nie dość, że musi wsłuchać się w głosy seniorów, to następnie kliknąć czerwony przycisk, by odwrócić się w jego stronę. Walka jest zacięta, ponieważ o najbardziej utalentowanych muzycznie seniorów walczy też Maryla Rodowicz, Halina Frąckowiak i Alicja Węgorzewska. Czytając komentarze widzów Telewizyjnej Dwójki, nie da się nie zauważyć, że panie wzdychają na widok artysty. Tomasz Szczepanik przyprawia swoje fanki o szybsze bicie serca, jednak jego jest już zajęte. Ukochaną trenera The Voice Senior od lat jest Monika Paprocka-Szczepanik, w której zakochał się na zabój!

ZOBACZ TAKŻE: Ten szczegół odróżnia braci Golec. Od dziś będziesz wiedział, który to Łukasz, a który to Paweł

Młodsi bracia Tomasza Szczepanika to prawdziwi przystojniacy! To z nimi tworzy zespół Pectus

Wiemy, kim jest żona Tomasza Szczepanika. To dla niej stracił głowę

Tomasz Szczepanik jest szczęśliwym mężem i ojcem. Jak już wyżej wspominaliśmy, wybranką jego serca jest Monika Paprocka-Szczepanik, która podobnie jak jej ukochany, też jest związana z muzyką. Kobieta ow przeszłości była agentką grupy Varius Manx, a obecnie współpracuje z zespołem Pectus, którego liderem jest właśnie jej mąż.

- Czas spędzony poza sceną w trakcie budowania pewnej marki, tam jest mnóstwo decyzji, pojawiło się zaangażowanie osobiste, personalne, aż doszło do momentu, kiedy pojawiło się uczucie - powiedział Tomasz Szczepanik w wywiadzie dla TVP Kobieta.

Nie każdy jednak wie, że w momencie gdy Tomasz Szczepanik poczuł coś do Moniki, był w siedmioletnim związku z inną kobietą. Był z nią nawet zaręczony i szykował się do ślubu. Suknia wisiała w szafie, garnitur był już zamówiony, orkiestra wybrana, jednak uczucie do Moniki okazało się być silniejsze. Na 9 dni przed ceremonią, Tomasz Szczepanik zerwał zaręczyny, odwołał ślub i zaczął nowe życie u boku Moniki. Para pobrała się, a w 2014 roku na świat przyszedł ich syn Stanisław. W jednym z wywiadów Szczepanik wyznał, że nie żałuje swojej decyzji w związku z zerwanymi zaręczynami i zrobiłby to jeszcze raz.

- Żyjemy w rodzinie patchworkowej. Dla niej odwołałem swój ślub dziewięć dni przed. (...) Połowa mojej rodziny chciała mnie deportować, a połowa powiedziała, że to jest jednak twoja decyzja, bardzo trudna, ale jednak ją podjąłeś przed - wyznał Szczepanik w rozmowie z TVP Kobieta.

Jak widać, decyzja Tomasza Szczepanika okazała się słuszna, ponieważ od wielu lat wiedzie szczęśliwe życie u boku swojej żony Moniki.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Syn Tomasza Szczepanika ma 11 lat. Stanisław to jego oczko w głowie. Podobny do taty?

Listen on Spreaker.