Blue Eyes prezentuje kawałek Panienka z Tik Toka. Internauci: Super nutka

i

Autor: materiały prasowe Blue Eyes prezentuje kawałek Panienka z Tik Toka. Internauci: "Super nutka"

Blue Eyes prezentuje kawałek Panienka z Tik Toka. Internauci: "Super nutka"

2023-03-10 10:38

Panienka z Tik Toka to nowość grupy Blue Eyes. Czy kawałek ma szansę stać się hitem? Internauci są ze sobą zgodni i komentują "super nutka".

"Panienka z Tik Toka'' to najnowszy singiel grupy Blue Eyes. Utwór powstał na podstawie obserwacji mediów społecznościowych oraz ich wpływie na nasze życie. Piosenka przedstawia realia social mediów, w których każdy może być kim chce. Do udziału w teledysku zostały zaproszone osoby, które zgodziły się nagrać filmik na platformie TikTok, tak by zachować klimat i zamysł piosenki.

Założyciel zespołu Blue Eyes, który powstał 8 lat temu, to Robert Kruszewski, ma 47 lat i od 12 lat mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie poza tworzeniem muzyki pracuje jako serwisant w salonie samochodowym Subaru. Posiada wykształcenie muzyczne, z muzyką związany jest „od zawsze”, zaczynał od śpiewania na różnych imprezach okolicznościowych i na weselach. Wspólnie ze znajomymi organizowali koncerty i imprezy taneczne dla Polonii, na których mogli się zaprezentować. Z czasem zaczęli być zapraszać do udziału w koncertach z muzyką Disco Polo w Polsce i za granicą . Grali na scenach z czołówką polskich artystów tego gatunku, takich jak  Zenon Martyniuk, Boys, Weekend, Piękni i Młodzi i wielu innych. 

Grupa Blue Eyes posiada kilka autorskich utworów. Robert oprócz tworzenia piosenek dla własnego zespołu ma na koncie wiele aranżacji stworzonych również dla innych wykonawców m.in.: Top Girls , Milano, Szpilki, Magda Niewińska, Gesek i wielu innych. 

Piotr Cugowski w Radiu SuperNova #StartUp Music 3