Blanka - Boys Like Toys

i

Autor: screen z YouTube/Blanka Blanka - Boys Like Toys

NOWOŚCI MUZYCZNE

Blanka zaprezentowała następcę Solo. Tak brzmi jej nowa piosenka!

2023-07-04 9:41

Blanka powróciła z przytupem, a dokładnie z nowym singlem o tytule "Boys Like Toys". Czy piosenka zrobi szał tak jak eurowizyjne "Solo"? Wiele na to wskazuje, ponieważ kawałek od pierwszych sekund wpada w ucho i co ciekawe, zebrał pozytywne opinie jeszcze przed premierą. Chcecie posłuchać nowości Blanka w całości? Przygotujcie się na muzyczne zaskoczenie!

Blanka powróciła z nowym singlem! Czy "Boys Like Toys" będzie godnym następcą "Solo"? Wiele na to wskazuje! Blanka Stajkow to piosenkarka, która objawiła się wszystkim ze swoim numerem "Solo". Numer był grany w wielu stacjach radiowych i wiele osób myślało, że jest to zagraniczny hit. Podczas preselekcji do Eurowizji 2023 wyszło na jaw, że słynne Bejba śpiewa nie zagraniczna artystka lecz piękna Polka, która startowała kilka lat temu do programu Top Model. Blanka Stajkow pochodząca ze Szczecina wygrała polskie preselekcje i stała się reprezentantką Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2023, który odbywał się w Liverpoolu. Podczas półfinału Blanka zrobiła istne show i choć spadła na nią ogromna krytyka, pokazała wszystkim że się mylili. Artystka z piosenką "Solo" przeszła do finału i ostatecznie zajęła 19. miejsce. Teraz Blanka prezentuje nowość, która otrzymała miano hitu jeszcze przed premierą!

PRZECZYTAJ TAKŻE: Boisko do koszykówki im. Blanki Stajkow? Gwiazda została patronką kilku obiektów!

Blanka dzieckiem skazanym na sukces - SuperNova

Blanka - nowa piosenka Boys Like Toys

Choć po Eurowizji 2023 Blanka usunęła się w cień, nikt nie spodziewał się tego, że pracuje nad kolejną muzyczną perełką. 24-latka w ubiegłym tygodniu pochwaliła się zbliżającą się premierą i udostępniła kawałek nowej piosenki. Ten szybko wpadł w uszy słuchaczom i jeszcze przed oficjalną premierą otrzymał status hitu. Czy to godny następca "Solo"? Coś czujemy, że "Boys Like Toys" będzie wakacyjnym hitem wielu osób nie tylko w Polsce, ale i w Europie! Posłuchajcie i oceńcie sami.

ZOBACZ TAKŻE: Blanka dała czadu na koncercie TVP. Postawiła na odważną kreację!

Sonda
Czy lubisz twórczość Blanki?
Listen on Spreaker.