Blanka

i

Autor: AKPA

nowości muzyczne

Blanka i Boys Like Toys. Nowa piosenka hitem jeszcze przed premierą!

2023-06-29 15:19

Blanka powraca z nowym materiałem. Reprezentantka Polski na Eurowizji 2023 od tygodni zapowiadała nowości muzyczne, a niedawno poznaliśmy konkretne informacje. Najnowszy utwór piosenkarki zatytułowany Boys Like Toys ukaże się już w lipcu, a fani wyczuwają hit tegorocznych wakacji. Mają rację?

Po powrocie z Liverpoolu Blanka nieco zwolniła tempo. Wokalistka zagrała pierwszy solowy koncert w karierze i udała się na zasłużony wypoczynek, skąd raczyła obserwatorów słonecznymi kadrami. Ci z niecierpliwością wyczekiwali zapowiedzianej na maj premiery singla. Tygodnie mijały, a Blanka wciąż nie wypuszczała obiecanej nowości. Wszystko stało się jasne dopiero teraz. Za pośrednictwem mediów społecznościowych 24-letnia debiutantka oficjalnie zapowiedziała premierę następcy wydanego we wrześniu 2022 roku hitu Solo. Numer, za którego tekst odpowiada między innymi Kevin Mglej, narzeczony Roksany Węgiel, jest zatytułowany Boys Like Toys, a słuchacze usłyszą go już na początku lipca. Do sieci trafił fragment teledysku, po którego obejrzeniu internauci nie mają wątpliwości, że to będzie hit tegorocznych wakacji. Myślicie, że Boys Like Toys odniesie równie wielki sukces, co Solo?

Blanka lepsza od Sanah i Podsiadły! Wielki sukces polskiej piosenkarki

Viki Gabor o Blance na Eurowizji

Blanka - piosenka Boys Like Toys

Boys Like Toys to tytuł nowego singla Blanki, który ukaże się już 4 lipca. Za pośrednictwem social mediów piosenkarka opublikowała fragment nakręconego do piosenki teledysku, a internauci wyczuwają hit lata.

- ja już wiem że będzie MOC

- To mrugnięcie mnie zabiło

- Będzie petarda❤️❤️❤️❤️już się nie mogę doczekać

- Yaaaasssss😍😍🤩 będzie hit wakacji! 🔥🔥🔥 - czytamy w komentarzach.

Posłuchajcie fragmentu nowej piosenki Blanki i dajcie znać, czy wy również wyczuwacie hit najbliższych miesięcy.

Źródło: Blanka i Boys Like Toys. Nowa piosenka hitem jeszcze przed premierą!