Artur Szpilka

i

Autor: AKPA Artur Szpilka

Artur Szpilka - wiek, ksw, majątek, waga, wzrost, żona, kariera, Instagram

2022-09-17 17:59

Artur Szpilka to jeden z popularniejszych polskich pięściarzy, który ma na swoim koncie wiele walk i osiągnięć. Zanim na dobre zaczął pasjonować się boksem, trenował między innymi karate. Co musicie o nim wiedzieć? Najważniejsze informacje o sportowcu takie jak wiek, wzrost, majątek, waga i nie tylko, znajdziecie w poniższym artykule.

Kim jest Artur Szpilka? Internauci poszukują w sieci fraz na jego temat takich jak - wiek, ksw, majątek, waga, wzrost, żona, kariera, Instagram. Artur Szpilka to polski bokser występujący w kategorii junior ciężkiej, a także zawodnik mieszanych sztuk walki. Od małego interesował się sportem, jednak najpierw zanim pokochał boks trenował karate i kung-fu. Pierwsze kroki w boksie stawiał w klubie Górnik Wieliczka mając 12-13 lat, natomiast wszystko na poważnie zaczęło się kilka lat później. W wieku 19 lat zyskał amatorskie mistrzostwo Polski wagi ciężkiej w zawodach rozgrywanych w Dąbrowie Górniczej, wygrywając w finale z Mariuszem Welcem. Mijały lata, a Artur Szpilka doskonalił swoje umiejętności i dokonywał kolejnych sukcesów. Bokser może pochwalić się wygranym turniejem O Złotą Rękawicę Wisły, mistrzostwem Polski seniorów, czy też wicemistrzostwem Europy kadetów.

SKOLIM – szybki trening przed MMA

Artur Szpilka - wiek, wzrost, waga

Ile lat ma Artur Szpilka? Polski bokser urodził się dokładnie 12 kwietnia 1989 w Wieliczce, więc jak łatwo można obliczyć w 2022 roku obchodził swoje 33. urodziny. Internautów zastanawia także wzrost i waga sportowca. Okazuje się, że Artur Szpilka  jest wysokim mężczyzną i mierzy około 192 cm wzrostu, natomiast jego waga waha się w granicach 105 kg. 

Artur Szpilka - majątek

Ile zarabia Artur Szpilka? Majątek polskich gwiazd sportu, kina, czy muzyki, zawsze budzi zainteresowanie wielu osób. Choć to sprawa indywidualna w internecie można znaleźć informacje, że Artur Szpilka zarabia fortunę. Nie dość, że za walkę w oktagonie potrafi zgarnąć sporą sumę pieniędzy, to jeszcze angażuje się w dodatkowe, płatne przedsięwzięcia. Sportowiec zalicza się do grona polskich milionerów.

Artur Szpilka - żona, dzieci

Czy Artur Szpilka ma żonę? Serce sportowca jest zajęte, jednak nie jest on żonaty. Od 2015 roku jego narzeczoną jest Kamila Wybrańczyk, która również interesuje się sportami walki i kilka razy można było oglądać ją w oktagonie Fame MMA, a nawet w federacji High League. Artur Szpilka nie ma dzieci.

Artur Szpilka - High League

Artur Szpilka w 2022 roku został zawodnikiem federacji High League. Na czwartej gali, która odbędzie się 17 września 2022 w Gliwicach zmierzy się z Denisem „Bad Boyem” Załęckim.

ZOBACZ TAKŻE: High League 4 - KARTA WALK. Kto walczy 17 września? [PEŁNA KARTA WALK]

Sonda
Kto wygra na High League 3?

Artur Szpilka - Instagram

Artur Szpilka jest aktywny na Instagramie. Jego konto śledzi ponad 270 tysięcy osób.