Arek Braxton

i

Autor: materiały prasowe Arek Braxton

NOWOŚCI MUZYCZNE

Arek Braxton w nowej wersji hitu "Mówili na nią słońce". Będzie hit?

2023-06-30 9:18

Arek Braxton podbija siec z muzyczną nowością! W najnowszej piosence "Mówili na nią słońce" opowiada w pięknych słowach o romantycznym uczuciu, przeznaczeniu i losie, który na zawsze łączy ze sobą ludzi. Tego trzeba posłuchać!

Nowy, dynamiczny cover "Mówili na nią słońce" nagrał Arek Braxton, który przed chwilą skutecznie odmłodził utwór "Au szala lala". Wakacyjna tematyka piosenki, nienaganna produkcja muzyczna i ekspresja Arka - to mocne atuty, które mogą się przyczynić do sukcesu tego nagrania. Szkoda tylko, że Andrzej Korzyński nie doczekał nowej premiery swojego hitu. Spośród piosenek jakie wspólnie napisali Marek Dutkiewicz i Andrzej Korzyński, ta jedna okazała się największym przebojem - "Mówili na nią słońce" w aktorskim wykonaniu Roberta Rozmusa.

Marek Dutkiewicz wspomina: „Pamiętam, jak zadzwonił do mnie bardzo podekscytowany Andrzej - A wiesz, że ten nasz numer to ulubiona piosenka dziewczyn z agencji towarzyskich z Trójmiasta! – Nie wiem skąd zaczerpnął tę informację, ale mam nadzieję, że nowa wersja tej piosenki spodoba się nie tylko koleżankom z Wybrzeża”. Poniżej możecie obejrzeć teledysk do nowej piosenki artysty.