Aleksandra Klepaczka

i

Autor: AKPA Aleksandra Klepaczka

MISS POLSKI

Aleksandra Klepaczka - wzrost, wiek, Miss Polski 2022, chłopak, rodzice, Bukowiec, Instagram

2023-07-16 19:23

To właśnie ona dostała koronę i tytuł Miss Polski w 2022 roku. Aleksandra Klepaczka, bo właśnie o niej mowa robi karierę w branży i pozuje przed obiektywami fotografów. Kim jest Miss Polski 2022? Ile ma lat i czy ma chłopaka? Poznajcie ją bliżej, czytając nasz artykuł.

Spis treści

  1. Aleksandra Klepaczka - wiek, wzrost
  2. Aleksandra Klepaczka - rodzice
  3. Aleksandra Klepaczka - chłopak
  4. Aleksandra Klepaczka - Instagram

Kim jest Aleksandra Klepaczka? Informacji na temat modelki takich jak - wzrost, wiek, chłopak, rodzice i nie tylko, poszukuje wiele osób. Aleksandra Klepaczka dała się poznać całej Polsce wygrywając konkurs piękności Miss Polski 2022. To właśnie wtedy zdobyła koronę i prestiżowy tytuł i od tamtej pory prężnie rozwija swoją karierę w branży, ale i w mediach społecznościowych. Aleksandra Klepaczka pochodzi z Bukowca nieopodal Łodzi. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. Aleksandra Tansmana w Łodzi i potrafi grać na skrzypcach i na gitarze. Co ciekawe, piękna brunetka po zdobyciu tytułu w konkursie piękności obroniła pracę inżynierską na Politechnice Łódzkiej. Warto również wiedzieć, że Aleksandra Klepaczka ma nie tylko tytuł Miss Polski 2022, ale także tytuł III Wicemiss Ziemi Łódzkiej 2019.

Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta

Aleksandra Klepaczka - wiek, wzrost

Ile lat ma Aleksandra Klepaczka? Miss Polski 2022 urodziła się w 2000 roku, więc jak można obliczyć ma 23 lata. Internauci zastanawiają się także ile wzrostu ma Aleksandra Klepaczka i to nie jest żadna tajemnica. Modelka mierzy 178 cm wzrostu.

Aleksandra Klepaczka - rodzice

Kim są rodzice Aleksandry Klepaczki? Życie prywatne osób publicznych ciekawi wiele osób. Modelka nie publikuje zdjęć z członkami swojej rodziny, ale zrobiła wyjątek podczas okresu świątecznego, wstawiając ze swoimi ukochanymi rodzicami zdjęcie z profesjonalnej sesji zdjęciowej, które można znaleźć na jej Instagramie.

Aleksandra Klepaczka - chłopak

Wiele osób zastanawia się, czy Aleksandra Klepaczka ma chłopaka? Najprawdopodobniej serce Miss Polski 2022 jest zajęte przez bruneta, z którym modelka wstawiała jakiś czas temu zdjęcia na swój profil na Instagramie.

Aleksandra Klepaczka - Instagram

Aleksandra Klepaczka jest aktywna na Instagramie, gdzie publikuje wiele zdjęć związanych ze swoim prestiżowym tytułem. Na jej profilu widzimy także stylizacje modowe, a także zdjęcia z podróży. Miss Polski 2022 znajdziecie na Instagramie wpisując jej oficjalną nazwę konta @ola_klepaczka.

Sonda
Śledzisz wybory Miss i Mistera Polski?