Aleksandra Klepaczka

i

Autor: AKPA Aleksandra Klepaczka

Aleksandra Klepaczka - kim jest Miss Polski 2022? To ona zdobyła koronę najpiękniejszej!

2022-07-18 8:35

Kolejna edycja konkursu Miss Polski za nami. W niedzielny wieczór 17 lipca w Nowym Sączu o nagrodę główną walczyły piękne kandydatki. Choć każda z nich była wyjątkowa, zwyciężczynią mogła być tylko jedna z nich. Koronę najpiękniejszej Polki, zdobyła Aleksandra Klepaczka. Kim jest nowa Miss Polski 2022? Zdobywczyni korony ma zaledwie 22 lata!

Miss Polski 2022 wybrana - kim jest? W niedzielny wieczór 17 lipca, odbył się 33. konkurs piękności. Na scenie w Nowym Sączu o nagrodę główną, walczyły 24 kandydatki z naszego kraju, które pokazały się publiczności w strojach kąpielowych, sukniach ślubnych, ale również wieczorowych. Nie zabrakło także muzycznych wrażeń, które dostarczył między innymi Mateusz Ziółko śpiewając na żywo piosenkę "Weź mnie", a także Daria wykonując hit "Paranoia". Choć każda kandydatka była wyjątkowa, to Miss Polski mogła zostać tylko jedna osoba. Najpiękniejszą Polką, okazała się być Aleksandra Klepaczka, która zdobyła nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych oraz możliwość reprezentacji Polski w światowych konkursach piękności. Kim jest Miss Polski 2022?

Szybkie pytania - Cleo

Aleksandra Klepaczka - kim jest Miss Polski 2022?

Aleksandra Klepaczka to Miss Polski 2022! Modelka ma 22 lata i pochodzi z z Bukowca niedaleko Łodzi. Na co dzień pracuje w firmie IT jako rekruter, a także jest studentką czwartego roku Inżynierii Zarządzania na Politechnice Łódzkiej. Oprócz tego Ola kocha muzykę, śpiewa w lokalnym zespole, a dodatkowo potrafi grać na skrzypcach i na gitarze. To jednak nie koniec! Kiedyś tańczyła w wielu lokalnych grupach tanecznych od tańca ludowego przez hip-hop, jazz, taniec nowoczesny, kończąc na tańcu mażoretkowym. W liceum była kapitanem drużyny PCK, z którą dzięki wygraniu etapu regionalnego a następnie wojewódzkiego miała zaszczyt reprezentować województwo łódzkie w ogólnopolskich zawodach w udzielaniu pierwszej pomocy.

Aleksandra Klepaczka została w 2022 roku Miss Polski, jednak okazuje się, że nie jest to jedyne wyróżnienie w konkursach piękności, które otrzymała. Modelka brała udział w wyborach Miss w 2019 roku i zdobyła wtedy tytuł III Wicemiss Ziemi Łódzkiej.

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski 2022 - WYNIKI. Kto zdobył koronę najpiękniejszej?

Sonda
Oglądasz wybory Miss Polski?