Krzysztof Ibisz

i

Autor: AKPA Krzysztof Ibisz

57-letni Krzysztof Ibisz pokazał syna. Ten widok chwyta za serce!

2022-09-21 10:41

W niedzielę 18 września prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz został po raz trzeci ojcem. Choć razem ze swoją żoną przez kilka dni ukrywał imię jak i płeć dziecka, to w końcu odważyli się na ten krok i rozwiali wszelkie wątpliwości. Widok świeżo upieczonych rodziców z noworodkiem chwyta za serce!

Krzysztof Ibisz przeżywa wspaniałe chwile i jest najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Powodem jest oczywiście jego trzecie dziecko, które przyszło na świat w niedzielę 18 września. Choć zarówno on, jak i jego żona Joanna od razu nie pochwalili się tym faktem publicznie, to informacja o narodzinach szybko obiegła kraj. Następnego dnia w poniedziałek 19 września, podczas czwartego odcinka Tańca z Gwiazdami, ogłoszono radosną nowinę, a świeżo upieczony tata otrzymał na wizji gratulacje, gorące brawa, a także niespodziankę od niezawodnej ekipy z którą pracuje. Koleżanki i koledzy podarowali mu ogromną maskotkę, a do tego wręczyli bukiet pięknych kwiatów. Choć przez kilka dni nie znaliśmy imienia, ani płci noworodka, to teraz wszystko jest już pewne!

Jak Łyse Konie #2 - Bereda&Szmajkowski

Krzysztof Ibisz - syn

Krzysztof i Joanna Ibisz zdecydowali się ujawnić w sieci nie tylko imię dziecka, ale także pokazali jak wygląda ich skarb. Małżeństwo zamieściło na Instagramie zdjęcie na którym widać nie tylko mamę tulącą słodkiego malucha, ale także dumnego tatę. Owocem miłości Krzysztofa i jego żony Joanny jest syn Borys. Czujemy się Najszczęśliwszymi Ludźmi na Świecie - tak o nowym etapie w życiu napisali świeżo upieczeni rodzice. W komentarzach nie ma końca gratulacji. My również przyłączamy się do tych słów i życzymy dużo zdrowia! Czy ten widok dumnych rodziców i uroczego maleństwa nie jest uroczy? Przekonajcie się sami!

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z Gwiazdami - pary, które miały ciężko w programie. Widzowie byli dla nich bezlitośni

- No to kolejny promyk słońca pojawił się na świecie? gratulacje kochani rodziców i pociechy z pociechy życzę?

- Cudnie! Gratulacje ?❤️ i dużo siły dla Was!

- Jak sobie przypomnę jakie to emocje ??! Gratulacje Drodzy, niech szczęśliwie i zdrowo rośnie, Dla Joasi ?

QUIZ. Czy masz dobre serce?

Pytanie 1 z 9
Bezdomny prosi Cię o pieniądze. Co robisz?