POLSKIE HITY

10 piosenek dzięki którym Lady Pank jest popularny. Te hity pokochali Polacy!

2024-04-09 12:07

Lady Pank to niekwestionowany lider wśród zespołów rockowych. To właśnie oni odpowiedzialni są za hity, które mimo lat nie schodzą z list przebojów, a ich słowa znają wszyscy. "Zawsze tam gdzie Ty", "Kryzysowa narzeczona" i nie tylko! Sprawdź, które piosenki grupy Lady Pank są najbardziej uwielbiane przez Polaków.

Lady Pank to jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych w Polsce, który Polacy po prostu pokochali. Grupa powstała w 1981 roku we Wrocławiu przez Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego i na przestrzeni lat wylansowała wiele hitów, które do dziś nie schodzą z radiowych list przebojów, a ich refreny zna chyba każdy! Zespół w 1994 roku przeszedł reaktywację, a dokonał tego z Janem Borysewiczem, nowy członek grupy Janusz Panasewicz. Od tamtego momentu panowie cały czas koncertują i śpiewają, a serca Polaków przepełnione są muzyczną ucztą!

ZOBACZ TAKŻE: Nie uwierzycie co na emeryturze robi Janusz Panasewicz. Lider Lady Pank nie ma czasu na nudę!

Wywiadówka - Jan Borysewicz

10 piosenek Lady Pank, które pokochali Polacy

Co śpiewa Lady Pank? Panowie mają w swoim repertuarze wiele znanych kawałków, które stale można usłyszeć w rozgłośniach radiowych. "Zawsze tam gdzie Ty", "Kryzysowa narzeczona", "Zamki na piasku", "Tańcz, głupia tańcz" czy "Mniej niż zero". Oczywiście nie są to wszystkie piosenki Lady Pank, obok których nie można przejść obojętnie. W naszej galerii znajdziecie dziesięć hitów, które Polacy pokochali i nie zanosi się, by kiedykolwiek było inaczej. To prawdziwe klasyki, które zapisały się na dobre w branży muzycznej!