mleko

i

Autor: canva

NOWOŚĆ

Polskie mleko proteinowe będzie hitem? Lidl wypuszcza nowość w trosce o zdrowie i kondycję fizyczną!

2024-04-24 15:17

Wiosna to czas, gdy natura ożywa, a my także czujemy się pełni energii i gotowi do działania. W tym okresie wiele osób zaczyna dbać o swoją sylwetkę, angażując się w regularne treningi i starając się utrzymać zdrowy styl życia. Po intensywnych ćwiczeniach nie ma nic lepszego niż właściwie zbilansowana dieta bogata w białko, która wspomaga regenerację mięśni oraz wzmacnia nasz organizm. Dlatego w trosce o zdrowie i kondycję fizyczną, Lidl Polska stale powiększa ofertę produktów wysokoproteinowych. Teraz w sklepach pojawiła się nowość – polskie, chłodzone mleko proteinowe marki Pilos.

W kontekście nowych trendów żywieniowych i rosnącej świadomości zdrowotnej społeczeństwa, sklepy coraz częściej reagują na potrzeby konsumentów, wprowadzając do swojej oferty produkty, które będą pomocne w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Wśród produktów wciąż zyskujących na popularności znajdują się artykuły proteinowe. Białko ma wpływ na wiele funkcji organizmu – m.in. dostarcza sporych ilości energii, reguluje procesy życiowe czy utrzymuje równowagę organizmu. W Lidl Polska kategoria wysokoproteinowego nabiału również stale się powiększa – klienci znajdą m.in. produkty takie jak: proteinowy jogurt naturalny, napój czekoladowy i waniliowy, jogurt owocowy, kaszka, pudding czy wysokobiałkowy serek wiejski.

Teraz do tej, i tak już szerokiej, oferty dołącza nowość – chłodzone mleko proteinowe marki własnej Pilos (7,99 zł/1 l/1 opak.). Jest to jedyne takie polskie mleko w Lidl Polska. Produkt jest dostępny w ramach stałej oferty – klienci znajdą go w sklepach w strefie chłodzonej w specjalnym regale z innymi produktami wysokoproteinowymi.

Dlaczego Viki Gabor zniknęła z show-biznesu?

Jest to nie tylko mleko odtłuszczone, zawierające poniżej 0,5 g tłuszczu, ale także bez laktozy – co stanowi doskonałą alternatywę dla osób z jej nietolerancją. Z kolei większa zawartość białka wspiera rozwój mięśni oraz ich regenerację. Ponadto, należy podkreślić, że jest to produkt polski, co oznacza wsparcie dla lokalnych producentów i gwarancję wysokiej jakości.

Nowa pozycja dostępna w asortymencie Lidl Polska idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie codziennej diety. Może być używana jako cenny składnik w przygotowywaniu różnorodnych smoothie, koktajli białkowych, a także dodatek do płatków śniadaniowych, owsianki czy kawy. Dzięki temu, z łatwością możemy wzbogacić codzienne posiłki o wartościowe składniki odżywcze, przy jednoczesnym zachowaniu smaku i przyjemności z jedzenia.

materiał prasowy

mleko z Lidla

i

Autor: materiały prasowe
mleko z Lidla

i

Autor: materiały prasowe

Quiz sportowy. My podajemy nazwisko sportowca, a Ty dopasowujesz jego dziedzinę/kategorię sportu

Pytanie 1 z 11
Na początku coś łatwego... Dopasuj dziedzinę sportu do Roberta Lewandowskiego: