Klub 200 - Górnik Konin z nowym pomysłem

2026-06-22 22:32

Nowy projekt ma być jednym z filarów realizowanego przez klub „Planu 200”, którego celem jest wzmacnianie struktur organizacyjnych, rozwój Akademii Górnika Konin, podnoszenie jakości szkolenia oraz tworzenie jeszcze lepszych warunków dla zawodników.

Górnik Konin
Autor: Archiwum prywatne

"Klub 200" to nowy program wsparcia dla Górnika Konin. Ma on pomóc w rozwijaniu skrzydeł przez konińskich piłkarzy. Zielone światło dla tego projektu daje konińska radna Małgorzata Krawczyńska.

Będę oczywiście wspierać pomysły Górnika Konin, promować je wśród mieszkańców, wśród radnych.

Założenie Klubu 200 jest proste – 200 osób deklaruje wpłatę 100 zł miesięcznie przez rok. Dzięki temu do kasy Górnika Konin mogłoby trafić nawet 240 tysięcy złotych rocznie.