"Klub 200" to nowy program wsparcia dla Górnika Konin. Ma on pomóc w rozwijaniu skrzydeł przez konińskich piłkarzy. Zielone światło dla tego projektu daje konińska radna Małgorzata Krawczyńska.
Będę oczywiście wspierać pomysły Górnika Konin, promować je wśród mieszkańców, wśród radnych.
Założenie Klubu 200 jest proste – 200 osób deklaruje wpłatę 100 zł miesięcznie przez rok. Dzięki temu do kasy Górnika Konin mogłoby trafić nawet 240 tysięcy złotych rocznie.