żłobek

i

Autor: Emilia Czerniejewska

Kleczewski "Słoneczny Żłobek" już działa. Są wolne miejsca.

2024-01-04 17:49

Długo wyczekiwany przez mieszkańców gminy Kleczew żłobek już działa. Maluchy są po pierwszym dniu i jak się okazuje, nie było to dla nich zbyt trudne doświadczenie.

Siedemnastka dzieci z gminy Kleczew, rozpoczęła swoją przygodę z edukacją w nowo otwartym publicznym "Słonecznym Żłobku". Pierwszy dzień był adaptacyjny. Wszystko po to, aby maluchy mogły zapoznać się z kolegami i opiekunkami.

Zdarzało się, że dzieci płakały, aczkolwiek, nie był to tylko płacz, była też zabawa, były też miłe wrażenia. Dzieci jadły posiłki, dobrze się z nami bawiły. Co prawda ten płacz się przeplatał, wiadomo, był to ich pierwszy dzień bez rodziców.

Powiedziała nam Ewelina Nowak opiekunka z kleczewskiego "Słonecznego Żłobka" i dodała, że dzieciom bardzo podobały się sale do zabaw i oczywiście zabawki. Jak się okazuje w żłobku są jeszcze wolne miejsca.

Teraz już, kiedy przyjęliśmy wszystkie, chętne, dzieci z gminy Kleczew, zapraszamy dzieci z poza gminy. Warunkiem jest oczywiście, że rodzice pracują. Przyjmujemy dzieci w wieku od skończonego dwudziestego tygodnia życia, do trzydziestego szóstego miesiąca życia.

Powiedziała nam Magdalena Kopczyńska, dyrektorka kleczewskiego "Słonecznego Żłobka". A szczegółowe informacje o tym jak, można zapisać swoje dziecko do nowego żłobka, znajdziecie na stronie internetowej placówki.​