Koniec października to kolejna data, oddania do użytku konińskiej Hali Rondo. 70% prac jest już wykonanych.
Widać wreszcie z zewnątrz, że ten dach jest zakrywany. Wierzę, że może już po wakacjach, będzie zakryty.
Mówił zastępca prezydenta Konina, Witold Nowak i dodał, że to z pewnością nie jest łatwa inwestycja. Po założeniu dachu, wykonawca, będzie mógł skupić się na wykończeniu wnętrza obiektu.