Defibrylator AED ma już Brzeźno. Zamontowano go na budynku Szkoły Podstawowej. Teraz mieszkańcy mogą czuć się bezpieczniej.
Zadbaliśmy też o to, żeby był okamerowany, tak, żeby ten dla mieszkańców mógł jak najdłużej posłużyć.
Mówiła Jolanta Wójcik-Bednarz, dyrektorka Szkoły Podstawowej w Brzeźnie. Dodatkowo dostęp do AED będzie ułatwiony tym, ze jedna z furtek będzie na stałe otwarta.