szpilki

i

Autor: canva.com

SZPILKI

Co zrobić żeby szpilki nie obcierały? Ten trik stosują modelki

2024-01-26 17:50

Niezależnie od tego, czy są to nowe buty czy ulubione obuwie, obtarcia i dyskomfort podczas ich noszenia mogą być naprawdę uciążliwe. Istnieje jednak kilka skutecznych sposobów, aby zapobiec temu problemowi i cieszyć się komfortem przez dłuższy czas. Jeśli chcesz by szpilki więcej Cię nie obcierały, wybierz trik który stosują modelki.

Co zrobić żeby buty przestały obcierać? Jest na to niezawodny sposób, który stosują modelki. Kobiety uwielbiają buty, a szczególnie te na obcasie. Podkreślają sylwetkę, wydłużają nogi i pięknie komponują się nie tylko z sukienkami, ale także i spodniami. Coraz częściej panie przełamują swój look szpilkami, na przykład zakładając je do spodni jeansowych. Dzięki takiemu połączeniu można wyglądać dobrze i czuć się swobodnie, a także bardzo atrakcyjnie! Szpilki nie wychodzą z mody od lat i są prawdziwym atrybutem kobiecości. Można je nazwać też symbolem sukcesu, a także receptą na poprawienie pewności siebie. Niestety szpilki mają jedną wadę. Potrafią zmęczyć nogi i mocno je obetrzeć. Co zrobić żeby buty nie obcierały? Ten trik kochają modelki.

Tak ubiera się syn Edyty Górniak. Allan Enso nosi drogie markowe ciuchy

Koniec z obcierającymi szpilkami. Ten patent stosują modelki

Co zrobić jak obcierają szpilki? Zapomnij o plastrach na obtarcia, albo o specjalnych zabezpieczeniach, które przykleja się w środek buta. Dzięki patentowi, który stosują modelki zapomnisz nie tylko o obtarciach, ale też o uciskaniu stóp przez nowe buty. Na za ciasne i obcierające szpilki wybierz wodę. Wlej ją do dwóch woreczków strunowych a następnie dobrze zamknij i włóż do butów. Każdy but włóż do kolejnego osobnego worka strunowego, zamknij i włóż do zamrażarki. Podczas tego procesu but rozejdzie się, a Ty będziesz mogła przetańczyć w nich całą noc!