kobieta

i

Autor: pixabay.com

CIEKAWOSTKI

Co mówi o Tobie kolor oczu? Będziesz w szoku!

2024-04-25 15:17

Zastanawiałeś się kiedykolwiek, jakie tajemnice skrywa Twój kolor oczu? Brązowe, niebieskie, zielone, szare - każda barwa ma jakieś znaczenie. Może ukazać charakter danej osoby, jej dominujące cechy lub takie, które są jej słabością. Będziesz w szoku, co mówi o Tobie kolor Twoich oczu!

Mówi się, że oczy są nie tylko odzwierciedleniem duszy, ale też i ciała. Coś w tym jest, a dowiedli tego naukowcy, którzy ustalili kilka faktów, co łączy kolor oczu z cechami charakteru. Z badań Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego wynika, że osoby które mają ciemne oczy podatni są bardziej na zmiany nastrojów i depresje, natomiast osoby o oczach jaśniejszych doświadczają mniejszego stresu i mają mniej negatywnych myśli. Oczy piwne życie dziwne, oczy niebieskie życie królewskie, oczy zielone życie szalone. To trzy popularne przysłowia, które są niesamowicie popularne i nie wzięły się znikąd. Poniżej możesz sprawdzić, jakie tajemnice skrywa dany kolor oczu. Z pewnością będziesz zaskoczony!

WPADKA VIKI GABOR NA SYLWESTRZE! DODA NA EUROWIZJI | Maks on air

Kolor oczu - znaczenie

Oczy niebieskie - masz niebieskie oczy? Prawdopodobnie masz w sobie dużo wrażliwości i sentymentalności. Choć cechuje Cię spora odwaga i nie boisz się wyzwań, to jesteś osobą emocjonalną, a gdy musisz coś zrobić - nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych.

Oczy brązowe - masz brązowe oczy? Twoje spojrzenie zdradza, że jesteś bardzo miłą i życzliwą osobą. Szybko nawiązujesz kontakt z ludźmi i potrafisz ich przyciągać do siebie niczym magnes. Uwielbiasz rządzić i dominować, dlatego na drodze zawodowej jesteś skazany na sukces.

Oczy zielone - masz zielone oczy? Jeśli tak, to Twoje życie jest na pewno bardzo szalone! Masz w sobie dużo energii, a Twoja kreatywność nie zna granic. Jesteś odporny na stres, dlatego możesz osiągnąć wiele sukcesów w swoim życiu. Ludzie cenią Cię za naturalność.

Oczy szare - masz szare oczy? Prawdopodobnie jesteś skrytą i tajemniczą osobą. Trochę z Ciebie typ introwertyka, ale tak jest Ci przecież dobrze. Osoby o szarych oczach mają w sobie dużo kreatywności, dlatego powinny częściej wychodzić przed szereg np. w pracy lub w szkole, bo to skutkuje tylko awansem.

Oczy piwne - masz oczy piwne? Twoje życie wcale nie musi być dziwne! Jak to w życiu bywa, mogą znaleźć się takie sytuacje, ale z natury jesteś osobą która jest niesamowicie lojalna i romantyczna. Nie masz problemów z nawiązywaniem nowych znajomości i szybko dajesz się lubić. Kochasz adrenalinę, a Twoją słabszą stroną są wybuchowe nerwy.

Sonda
Jaki masz kolor oczu?