godzina, zegar

i

Autor: pixabay.com

WYNIKI

Wyniki matur 2024 - GODZINA. Od której można sprawdzać wyniki?

2024-07-09 8:32

Lada moment absolwenci szkół średnich dowiedzą się, jak poszły im majowe matury. Gdzie szukać wyników egzaminów dojrzałości? Jak się zalogować i od której godziny będzie można sprawdzić wyniki matur? To warto wiedzieć, ponieważ mogą wystąpić kłopoty ze stroną i logowaniem.

Kiedy będą wyniki matur 2024? Takie pytanie zadaje sobie niejedna osoba, która w maju tego roku podchodziła do maturalnych egzaminów. Absolwenci szkół średnich musieli zmierzyć się z obowiązkowymi podstawami - językiem polskim, matematyką i językiem obcym nowożytnym. Czekały na nich także dodatkowe rozszerzenia, których nie można nie zdać, a także ustny egzamin z języka polskiego i języka obcego. Choć wiele osób obawiało się matematyki, to z relacji zamieszczonych po egzaminie, można wywnioskować, że tegoroczna królowa nauk nie była taka straszna. Gdzie i o której godzinie sprawdzić wyniki matur? Przypomnijmy, że aby zdać obowiązkowe podstawy należy uzyskać z nich 30 proc. punktów.

Malik Montana na konferencji Polsat Hit Festiwal 2024

Wyniki matur 2024 - GODZINA

O której godzinie będą wyniki matury 2024? Wyniki tegorocznej matury zostaną opublikowane na stronach Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych w dniu 9 lipca 2023 roku od godziny 8:30. Tego dnia serwery mogą być przeciążone, dlatego jeśli nie będziecie mogli się zalogować, trzeba po prostu uzbroić się w cierpliwość.