Jurek Owsiak

i

Autor: AKPA

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Jak zostać wolontariuszem WOŚP 2024? Oto kroki, które trzeba wykonać

2024-01-24 8:17

Wielkimi krokami zbliża się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku fundacja Jurka Owsiaka będzie zbierała datki do puszek na rzecz walki z płucami po pandemii koronawirusa. Jak zostać wolontariuszem WOŚP? Okazuje się, że nie jest to nic skomplikowanego. W tym artykule przedstawiamy Wam kroki, które trzeba wykonać, aby zostać wolontariuszem akcji.

Wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to anioły, które niosą pomoc potrzebującym. Właśnie tak o osobach, które co roku pod koniec stycznia stoją z puszkami i serduszkami w deszcz, mróz czy śnieg, mówią miliony Polaków. Wielkimi krokami zbliża się 32. finał WOŚP, którego celem w tym roku jest zbiórka pieniędzy na rzecz walki z płucami po pandemii koronawirusa. Fundacja Jurka Owsiaka po raz kolejny organizuje akcje i liczy na kolejny rekord. Przypomnijmy, że w ubiegłym 2023 roku, Polacy zmobilizowali się i do puszek wrzucali datki, by walczyć z sepsą. Oczywiście zaowocowało to kolejnym pobitym rekordem i uzbieraną kwotą 243 259 387,25 złotych. Czy w tym roku padnie kolejny rekord? 32. finał WOŚP już w niedzielę 28 stycznia, dlatego osoby zainteresowane wolontariatem, powinny jak najszybciej rozpocząć proces rekrutacji.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest żona Jurka Owsiaka i ile zarabia? Lidia Niedźwiedzka-Owsiak też pomaga!

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Wskazówki jak zostać wolontariuszem WOŚP 2024

Jak zgłosić się na wolontariat WOŚP? To banalnie proste i do wyboru ma się aż dwie opcje. Aby zostać wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możesz udać się do wybranego przez siebie Sztabu sztabem ze wszystkimi niezbędnymi danymi i swoim zdjęciem. Możesz też zrekrutować się online na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl i samodzielnie uzupełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie poczekać na potwierdzenie sztabu. Uwaga - to ważne! Liczba miejsc w każdym sztabie jest ograniczona, dlatego należy pospieszyć się z rekrutacją! Warto również wiedzieć, że osoby nieletnie chcące zostać wolontariuszem WOŚP, powinny zgłosić się do wybranego przez siebie sztabu z opiekunem prawnym.

Sonda
Czy wspierasz WOŚP?