WOŚP zagra dla okulistyki dziecięcej! Jurek Owsiak ogłosił cel, na który będą zbierane pieniądze podczas 30 finału WOŚP!

i

Autor: Kinga Baryga

WOŚP: 30 finał orkiestry przed nami! WOLONTARIUSZE poszukiwani. Jak się zgłosić?

2021-11-04 14:03

WOŚP: 30 finał orkiestry przed nami! WOLONTARIUSZE poszukiwani. Jak się zgłosić? Już niebawem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 30. Jak co roku na ulice miast wyjdą tysiące wolontariuszy, a wszyscy chętni będą mogli wspomóc wybrany przez ekipę Jurka Owsiaka cel charytatywny. Jak zostać jednym z wolontariuszy? Już niebawem możecie się zgłaszać!

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która gra od 1993 roku, odbędzie się już w styczniu 2022. W tym roku to okulistyka dziecięca będzie tematem przewodnim Finału WOŚP.

Tradycyjnie, w największych miastach odbędą się wyjątkowe koncerty, w których udział wezmą najpopularniejsi artyści. Ponadto na ulicę wyjdą tysiące wolontariuszy. Do ich puszek będziemy mogli wrzucić pieniądze, które wspomogą wybrany na przyszły rok cel charytatywny. Pierwszy w historii Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 3 stycznia 1993 roku, wówczas zbiórka dotyczyła chorób serca, a łączna zebrana kwota wyniosła nieco ponad 2 mln zł. Teraz to od was zależy ile uda się zebrać.

Już niebawem rozpocznie się otwarta rekrutacja na wolontariuszy WOŚP w roku 2022. Kiedy? Jak się zapisać?

Squid Game w REALU | ESKA XD - Fit vlog #35

WOŚP: 30 finał orkiestry przed nami! Jak się zgłosić?

Obecnie zakończył się etap rejestrowania szkół, które chcą współpracować z WOŚP. Oznacza to, że uczniowie tych szkół otrzymają od swoich nauczycieli kody TOKEN i za ich pomocą będą mogli dokonać rejestracji w systemie iwolontariusz.wosp.org.pl. Rejestracja otwarta nie została jeszcze oficjalnie ogłoszona. By dostać informacje jako jedni z pierwszych musicie pozostawić swój adres mailowy na stronie: 

https://newsletterwolontariusz.gr8.com/

Quiz z ortografii. Wskaż brakującą literę!

Pytanie 1 z 10
sku_ka
Źródło: WOŚP: 30 finał orkiestry przed nami! WOLONTARIUSZE poszukiwani. Jak się zgłosić?