Wakacyjna Trasa Dwójki - Koncert w Mrągowie

i

Autor: AKPA

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - KIELCE. Gdzie kupić BILETY i po ile?

2021-08-02 10:48

Koncerty Lato, Muzyka, Zabawa trwają w najlepsze. Tym razem w niedzielę 8 sierpnia o muzyczne doznania widzów przed sceną i telewizorami zadba między innymi Maryla Rodowicz, zespół MIG, Łobuzy, czy też Czadoman. Gdzie i po ile kupić bilety? Czy są jeszcze dostępne?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - KIELCE. Gdzie kupić BILETY i po ile? Lato, muzyka, zabawa to koncerty które wzbudzają wiele pozytywnych emocji z roku na rok. Polacy mają okazję nie tylko usłyszeć na żywo największe gwiazdy oraz ich największe hity, ale także zdobyć fantastyczne nagrody ufundowane przez sponsorów. Za nami koncerty w Mrągowie, Żywcu, Świnoujściu, Płocku, Koszalinie i Augustowie, natomiast teraz wielkimi krokami zbliża się koncert w Kielcach. W niedzielę 8 sierpnia prosto z wielkiej sceny zaśpiewają dla widzów przed sceną i telewizorami Maryla Rodowicz, MIG, Łobuzy, CamaSutra, Dagmara Bryzek, After Party i Czadoman. Jednak to nie koniec niespodzianek! Oprócz naszych polskich gwiazd, na scenie pojawią się uczestnicy tegorocznej Eurowizji. Mowa o Elenie Tsagrinou i Albinie, które rozgrzeją scenę do czerwoności! Czegoś takiego na Wakacyjnej Trasie Dwójki jeszcze nie było. Gdzie kupić bilety na koncert 8 sierpnia?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - wielkie gwiazdy w Augustowie!

Wakacyjna Trasa Dwójki Kielce - BILETY [8.08.2021]

Wakacyjna Trasa Dwójki w Kielcach, to kolejny przystanek dobrej zabawy. Gdzie i za ile kupić bilety na wydarzenie? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Wstęp na wszystkie koncerty Wakacyjnej Trasy Dwójki jest całkowicie darmowy. Wystarczy wcześniej dokonać rezerwacji online, ponieważ liczba miejsc na widowni jest ograniczona. Bez problemu zrobicie to za pośrednictwem strony worldmedia.pl.

Źródło: Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - KIELCE. Gdzie kupić BILETY i po ile?