Ukraina we wzruszającym filmie dziękują Polakom. Dziękujemy to za mało”

i

Autor: Ukraine.ua/Instagram

Ukraina we wzruszającym filmie dziękuje Polakom. "Dziękujemy to za mało”

2022-05-13 9:39

Na oficjalnym instagramowym profilu Ukrainy pojawiło się wzruszające nagranie, w którym Ukraińcy dziękują Polakom za pomoc. Chwytające za serce nagranie zostało wyświetlone już setki tysięcy razy. Film został przygotowany przez agencję kreatywną Banda z Kijowa. Motywem przewodnim jest słowo „dziękuję”.

Chwytające za serce nagranie, udostępnione na oficjalnym instagramowym profilu Ukrainy ma już ponad pół miliona wyświetleń. W opisie do filmu możemy przeczytać: Bohaterski narodzie polski, od pierwszego dnia wojny niestrudzenie pomagacie Ukrainie wszystkim, czym możecie. Ukraińcy dziękują Wam z całego serca. Chociaż żadnych słów wdzięczności nie wystarczy za wszystko, co robicie dla nas. Za wolność naszą i waszą – czytamy. W filmie możemy usłyszeć podziękowania dla wolontariuszy, pracujących przy polsko-ukraińskiej granicy i w centrach pomocy uchodźcom, służb mundurowych, urzędników, czy kierowców. Nie zabrakło także magicznego „dziękuję” dla zwykłych ludzi, którzy przyjęli pod swój dach niekiedy całe rodziny. Doceniono również prezydenta Andrzeja Dudę.

Czy zdalna edukacja zostanie po pandemii?

Ukraina we wzruszającym filmie dziękują Polakom

- "Dziękujemy" za wszystko co dla nas robicie. Jednak "dziękujemy" to za mało. [..] Za Wasze płomienne zaangażowanie, za rozgrzewającą herbatę i ciepły uśmiech, […] za tak długo oczekiwane dzień dobry, […] za możliwość dojechania do miejsca docelowego, […] za chleb wszędzie tam, gdzie jest nam potrzebny – możemy usłyszeć we fragmencie wzruszającego nagrania.

Wideo kończy się słowami: Słów nie wystarczy, a jednak dziękujemy Wam wszystkim za nieustanną walkę o naszą i waszą wolność. Zobaczcie sami!

Sonda
Czy wojna w Ukrainie zakończy się w maju?
Źródło: Ukraina we wzruszającym filmie dziękuje Polakom. "Dziękujemy to za mało”