Biżuteria - obrączka - pierścionek

i

Autor: Materiały prasowe

Biżuteria

Tradycyjne obrączki ślubne – prostota i klasyka wciąż na topie!

2024-03-28 11:43 Materiał sponsorowany

Trendy w biżuterii ślubnej zmieniają się jak w kalejdoskopie. Kiedy różnorodne kruszce, kamienie szlachetne i zdobienia prześcigają się, aby zwrócić na siebie uwagę, klasyczne obrączki ślubne w wielu przypadkach wygrywają wyścig. Dlaczego? Ponieważ nigdy nie wychodzą z mody. I mają oczywiście wiele dodatkowych zalet. Dowiedz się, dlaczego warto je wybrać.

Jak wyglądają klasyczne obrączki ślubne?

Klasyczne obrączki ślubne, czyli jakie? Czy Ty również się nad tym zastanawiasz? A zatem spieszymy z wyjaśnieniami. To wszelkie modele wyróżniające się prostą formą. Mogą być płaskie lub półokrągłe. Elegancji dodają im delikatne fazowania na brzegach, które sprawiają, że krążki jeszcze lepiej prezentują się na dłoni.

Do klasycznych obrączek ślubnych zaliczają się też warianty zdobione diamentem lub innym szlachetnym minerałem. Jest tylko jeden warunek – najlepiej, aby był to jeden, subtelny kamień. Zwykle umieszcza się go na obrączce dla kobiety, chociaż nie jest to żelazną regułą.

Obrączki ślubne klasyczne – z czego są wykonane?

Bez względu na to, że obecnie w jubilerstwie wykorzystuje się szereg metali szlachetnych, w przypadku obrączek ślubnych palmę pierwszeństwa nadal dzierży złoto. Największą popularnością cieszą się jego żółte odcienie. Jeśli jednak chcesz pozostać w kręgu klasyki i jednocześnie nadać obrączkom ślubnym oryginalny pierwiastek, rozważ wybór różowego lub białego złota.

Do wyboru masz krążki polerowane na połysk albo matowe. Zarówno pierwsze, jak i drugie wyglądają niesamowicie szykownie. A to, które znajdą się na palcach – Twoim i Twojej drugiej połówki, zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji.

Jeśli rozważasz zakup klasycznych obrączek ślubnych, zwróć uwagę na ich szerokość. Standardowa to 4 mm. Dla osób o masywnej posturze warto natomiast wybrać szersze krążki – 6-milimetrowe. Dlaczego? Ponieważ w ten sposób będą lepiej widoczne na dłoni.

Minimalistyczne i niepowtarzalne – dowiedz się, jak spersonalizować obrączki ślubne

Obrączki ślubne symbolizują niekończące się uczucie. Są talizmanem miłości na całe życie. Dlatego pewnie zastanawiasz się, co zrobić, aby stały się oryginalne i jednocześnie obrazowały więź łączącą Cię z drugą połówką. Jest na to sposób: personalizacja obrączek ślubnych w sklepie jubilerskim Savicki. Jak to zrobić?

Nanosząc na ich wewnętrzną stronę grawer. Może nim być data ślubu, inicjały albo po prostu fraza, która jest zrozumiała tylko dla Ciebie i ukochanej osoby. W ten sposób krążki każdego dnia będą przywoływać piękne wspomnienia i podsycać płomień łączącej Was miłości.

Klasyka, która zawsze się obroni – zalety prostych obrączek ślubnych

Znasz takie powiedzenie, które mówi, że czasem najprostsze rzeczy są najlepszym wyborem? Tak też może być w przypadku wyboru biżuterii. Wiesz już, że ładne, proste obrączki ślubne są ponadczasowe. Dodajmy, że świetnie pasują do rozmaitych stylizacji – zarówno swobodnych, jak i odświętnych.

W tym miejscu zwróćmy uwagę na jeszcze jeden aspekt – obrączkę nosi się na co dzień. To zrozumiałe, że nie będziesz ściągać jej przy każdym myciu rąk. Dlatego ważne jest, aby była wygodna i wytrzymała na różne czynniki zewnętrze. Klasyczny model w tej roli zda egzamin na piątkę z plusem.