Pączki

i

Autor: Canva

SKLEPY

Tłusty czwartek 2024 - do której otwarte cukiernie? Gdzie kupić pączki?

Tłusty czwartek trwa. Nie każdy miał jednak możliwość, by zakupić pączki, donuty lub faworki o poranku. Perspektywa stania w długiej kolejce, kiedy na zewnątrz zimno, też nie zachwyca. Do której otwarte są piekarnie w ten dzień? Gdzie kupimy pączki wieczorem?

Gdzie kupić pączki wieczorem? Czy w tłusty czwartek cukiernie otwarte są dłużej? Dla milionów Polaków obchodzony co roku dzień traktowany jest na równi ze świętami narodowymi. W pewnym sensie jest to święto łasuchów, ale nie tylko. Wiele osób, które na co dzień zwracają uwagę na spożywane kalorie, pozwalają sobie tego dnia na więcej. Zgodnie z tradycją zjedzenia pączka bądź innego słodkiego wypieku ma przynieść szczęście w trwającym już nowym roku. W tłusty czwartek pod piekarniami i cukierniami ustawiają się kolejki. Nie każdy jednak mógł pozwolić sobie na stanie w nich o poranku. Podpowiadamy, gdzie kupić pączki po południu lub wieczorem 8.02.

Pączki Magdy Gessler coraz droższe! Tyle trzeba będzie zapłacić w Tłusty Czwartek 2024

Któremu influencerowi przywalilibyście najchętniej? | WYWIADEX Radio ESKA Iza Zabielska

Tłusty czwartek 2024 - godziny otwarcia cukierni 

Nie mamy dobrych wieści. Choć tłusty czwartek obchodzą miliony Polaków, cukiernie są czynne jak w każdy inny dzień, czyli najczęściej do 19:00. Zdając sobie sprawę z zapotrzebowania, punkty są przygotowane na większą liczbę klientów. W związku z tym nawet w późniejszych godzinach kupienie pączka nie powinno stanowić problemu. Wypieki znajdziemy też w marketach, które są czynne na ogół do 22:00, a nawet 23:00. Musimy jednak wiedzieć, że często oferują one pączki niższej jakości.