Magda Gessler

i

Autor: TVN; Canva Ile kosztują pączki Magdy Gessler?

Ciekawostki

Pączki Magdy Gessler coraz droższe! Tyle trzeba będzie zapłacić w Tłusty Czwartek 2024

2024-02-07 9:06

Tłusty Czwartek to dzień, kiedy Polacy tłumnie udają się do piekarni i cukierni, aby kupić najlepsze pączki. To najlepsza okazja do spróbowania najlepszych wypieków, ponieważ wtedy nie liczymy kalorii. Co roku dużo się mówi o pączkach Magdy Gessler. Wiemy już, ile za nie zapłacimy w tym roku. Cena poszła w górę!

Ile kosztują pączki u Magdy Gessler?

Magda Gessler to prawdziwy kulinarny autorytet w naszym kraju. Kojarzy się z najlepszymi przepisami i największą jakością. Za jej potrawy trzeba zapłacić więcej niż w przypadkowej restauracji, ale niektórzy decydują się na zainwestowanie w bardziej jakościowe menu. Co roku dużo mówi się o cukierniczej ofercie prowadzącej "Kuchennych rewolucji". Kiedy zbliża się Tłusty Czwartek, wiele osób planuje zainwestowanie w lepszego pączka i skosztowanie wyrobów słynnej restauratorki. W 2023 roku za pączka w lokalach Magdy Gessler trzeba było zapłacić średnio 18 złotych. Wiadomo już, ile trzeba będzie zapłacić tym razem. Na cenniku można zauważyć wzrost i to nie mały! Będziecie w szoku, ile kosztuje jeden pączek.

Kuchenne rewolucje. Jak radzą sobie resteuracje, które ratowała Magda Gessler

Cena pączka u Magdy Gessler na Tłusty Czwartek 2024

Wiadomo już, ile trzeba zapłacić za pączki Magdy Gessler w Tłusty Czwartek. Dostępny jest już cennik jej warszawskiej cukierni Słodki Słony. Wynika z niego, że pączek kosztuje... 22 złote! To wzrost ceny o aż 22 procent w porównaniu do zeszłego roku. Czy zapłacilibyście tyle za pączka od gwiazdy "Kuchennych rewolucji"?

Sonda
Czy zapłaciłbyś 22 złote za pączka od Magdy Gessler?

Tłusty Czwartek 2024 - kiedy jest?

Tłusty Czwartek 2024 będziemy obchodzić nieco wcześniej niż w 2023 roku. Wynika to z faktu, że tegoroczna Wielkanoc odbędzie się już w marcu, a dokładnie 31.03.2024. W związku z tym wcześniej zacznie się również Wielki Post, którego zapowiedzią jest Tłusty Czwartek. Słodkie święto odbędzie się 8 lutego.

Źródło: Pączki Magdy Gessler coraz droższe! Takie ceny w "Słodki Słony" na Tłusty Czwartek 2024